Існує безліч мов програмування. Будь-який програміст-початківець хоч раз, але ставив собі запитання яку мову йому вчити першу. Розберімо переваги трьох дуже популярних мов програмування та постараємося визначити найкращу для новачка. 

 

      Чи знали ви, що під землею на глибині десятків метрів вчені будують тунелі довжиною у кілометри — не для метро, а щоб там розганяти частинки атомів майже до швидкості світла і зіштовхувати їх лоб у лоб? У цій статті поговоримо про адронні колайдери, неймовірні відкриття та навіщо людству потрібні суперколайдери.

      Що об’єднує мозок миші, штучний інтелект, смартфони та ядерну енергію? На перший погляд — майже нічого. Але якщо зазирнути глибше, стає очевидним: саме на стику таких різнопланових тем народжуються найцікавіші досягнення сучасної науки й техніки. Далі — добірка новин, які дивують, надихають і змушують інакше поглянути на знайомі речі.

      Уявіть собі: операційна майбутнього, де робот безпомилково з’єднує судини тонші за людську волосину, не тремтить, не втомлюється і самостійно змінює інструменти. Таку сцену ми звикли бачити у фантастиці — та Sony перетворює її на реальність. Сигнал для тих, то вивчає чи збирається вивчати робототехніку, машинне навчання, біоінженерію та суміжні напрями?

      Неодмінно, що ви вже не раз стикалися з маленьким квадратиком з пікселів на полицях товарів або при оплатах громадського транспорту, а може переглядаючи меню в кафе, оплачуючи банківські послуги?

      Коли та чому QR-коди стали все більш інтегрованими в наше повсякденне життя? Який потенціал та прогнози використання QR-кодів?   

      У чому ШІ програє людям? Що взагалі таке програмування? І чи варто вже кидати ІТ і йти вчитися на токаря?

      Відповіді у сьогоднішній статті.

      Безкраї космічні простори, загадки мікросвіту і таємниці людського тіла — важко уявити собі галузь науки, до якої не доклали б руку українські вчені. Сьогодні розповімо вам про винахідника з Полтави, який першим проклав шлях до Місяця, суперантибіотик, який не має аналогів у світі, антитромботичний протез серця, що уперше у світі впровадив у практику талановитий український хірург й унікальну електроніку. 

      17 вересня Ліван здригнувся від трьох тисяч вибухів. Всі пейджери, якими користувалися терористи з Хезболли, одночасно вибухнули. Загалом загинуло тридцять сім людей, поранені понад три тисячі.

      За кілька днів з тієї події у людей виникало багато питань.

      Як це взагалі стало можливо? Що воно таке — ті пейджери? І чи може хакер підірвати телефон у вашій руці? Розберемося по черзі.

       «Знання платформи Node.js допомогли мені знайти роботу в компанії… А Express.js став логічним продовженням мого шляху у вивченні бекенд-технологій». Про те, з чого і як варто почати вивчення цих технологій, поговоримо у статті.

      Компанія Asus представила першу електростанцію під брендом ROG на виставці Computex, яка за дизайном нагадує легендарне зброю Тора, скандинавського бога грому та молнии, що має зовсім інші, але не менш корисні властивості. Чи стане ця новинка гідною альтернативою міфічному молоту?

      Чи замислювалися ви, що деякими речами, і навіть навичками та вміннями можна ділитися, заробляючи гроші? Як це робити й до чого тут шерингова економіка? Розберемо та пояснимо простою мовою модний цифровий тренд в економіці. 

       Вже закінчився лютий, хоча дивлячись на погоду, його таким не назвеш. Тому опустимо зайві слова й перейдемо до діла — розпочнемо наш огляд на те, що нового вигадало людство за останній час.