Ти все ще не можеш прийти до тями після сесії? Так, сесія — це як міні апокаліпсис: дні зливаються в один нескінченний потік кави, конспектів і думок «а якщо завалю?». Якщо ти дочитуєш ці рядки, то це означає, що ти впорався із завданням на виживання. І ти заслужив не просто відпочинок, а цілий ритуал повернення до життя. Як це зробити без зайвих зусиль?
Всупереч стереотипам, професія дизайнера не така проста, як здається. Багато «гуру» дизайну заробляють мільйони за свої ідеї. Але що робити тим, хто тільки почав пізнавати свій шлях? Як увійти у сферу дизайну?
Сьогодні для виконання будь-якої своєї мети можна за хвилину отримати в гуглі чітку інструкцію на кшталт «5 кроків як стати програмістом». Так чому ж з таким достатком інформації ми все ще залишаємося на етапі «хочу» і не досягаємо того, про що мріємо?
Pinterest тріщить від ідеальних планів на життя, а ти не можеш змусити себе вилізти з ліжка на пару о 7:45? Пройдися сторінками книжкової серії Джен Сінсеро і з подивом виявиш, що зрушити з місця можна весело й без надриву.
Написати текст, розв’язати математичну задачу, згенерувати код чи картинку — алгоритми ШІ на відмінно можуть впоратись практично з будь-яким завданням. Що й казати, «суцільна» автоматизація не могла пройти й повз медіапростір. Та чи не стало це загрозою? У чому полягає небезпека та чи можна їй протидіяти?
Існує безліч мов програмування. Будь-який програміст-початківець хоч раз, але ставив собі запитання яку мову йому вчити першу. Розберімо переваги трьох дуже популярних мов програмування та постараємося визначити найкращу для новачка.
Математика — це не монстр під ліжком. Ми юзаємо її нон-стоп: вираховуючи підходи в качалці, плануючи рейд на всі Kinder JOY в АТБ, чи коли накопичуємо ману персонажа на найпотужніший скіл у грі. Тож вона хоч трохи знайома кожному, навіть якщо ти вважаєш себе гуманітарієм до мозку кісток. А якщо хочеш заповнити прогалини у навчанні, то хапай добірку ресурсів.
Чи знали ви, що під землею на глибині десятків метрів вчені будують тунелі довжиною у кілометри — не для метро, а щоб там розганяти частинки атомів майже до швидкості світла і зіштовхувати їх лоб у лоб? У цій статті поговоримо про адронні колайдери, неймовірні відкриття та навіщо людству потрібні суперколайдери.
Що об’єднує мозок миші, штучний інтелект, смартфони та ядерну енергію? На перший погляд — майже нічого. Але якщо зазирнути глибше, стає очевидним: саме на стику таких різнопланових тем народжуються найцікавіші досягнення сучасної науки й техніки. Далі — добірка новин, які дивують, надихають і змушують інакше поглянути на знайомі речі.
Уявіть собі: операційна майбутнього, де робот безпомилково з’єднує судини тонші за людську волосину, не тремтить, не втомлюється і самостійно змінює інструменти. Таку сцену ми звикли бачити у фантастиці — та Sony перетворює її на реальність. Сигнал для тих, то вивчає чи збирається вивчати робототехніку, машинне навчання, біоінженерію та суміжні напрями?
Як то кажуть, ніколи не було й от знову: МОН затвердило нову формулу для розрахунку конкурсного бала абітурієнта. Сучасним вступникам не звикати до змін, проте розібратися в усіх деталях таких раптових «інновацій» буває справді важкувато. Тож спробуємо разом зрозуміти «що до чого».
Весна — це не просто зміна сезону, а про нові можливості оновлення не тільки зовнішнього, а втім, й внутрішнього світу людини.
Виходить можна натиснути кнопку «reset» для свого життя, щоб здобути внутрішні зміни та отримати новий ритм щодня?