Ти все ще не можеш прийти до тями після сесії? Так, сесія — це як міні апокаліпсис: дні зливаються в один нескінченний потік кави, конспектів і думок «а якщо завалю?». Якщо ти дочитуєш ці рядки, то це означає, що ти впорався із завданням на виживання. І ти заслужив не просто відпочинок, а цілий ритуал повернення до життя. Як це зробити без зайвих зусиль?

      Всупереч стереотипам, професія дизайнера не така проста, як здається. Багато «гуру» дизайну заробляють мільйони за свої ідеї. Але що робити тим, хто тільки почав пізнавати свій шлях? Як увійти у сферу дизайну?

      Сьогодні для виконання будь-якої своєї мети можна за хвилину отримати в гуглі чітку інструкцію на кшталт «5 кроків як стати програмістом». Так чому ж з таким достатком інформації ми все ще залишаємося на етапі «хочу» і не досягаємо того, про що мріємо?

      Сон для слабаків! Цей девіз об'єднує дуже багатьох студентів. Проте за результатами деяких досліджень, студенти, які сплять шість із половиною годин, показують результати вдвічі гірші, ніж ті, хто спить лише на годину більше. Це ж стосується і тих, хто лягає спати о другій годині ночі й пізніше. Чому це відбувається? Розбираймося! 

      Ви коли-небудь дивилися на свій список справ і не знали з чого почати? Або ви хотіли покращити свої результати, але не мали мотивації? Це знайома ситуація в студентські роки. Рішенням може стати японський метод кайдзен — концепція постійного вдосконалення. Що це і як застосувати?

      Уявіть собі світ, де талант, знання та працьовитість визначають ваш успіх. Але що, коли ці досягнення відходять на другий план через гендерні стереотипи або ейджизм? Як це відбувається?

      Для абітурієнтів настав особливо спекотний час — необхідно до 31 липня подати заяву на рівень бакалавра. Але як до того ж не проґавити позитивні перспективи й правильно розрахувати власні можливості? Лови 5 порад — де і як відстежити прохідний бал до омріяного ВНЗ! 

      Роботодавці від новоспечених програмістів вимагають велику кількість найрізноманітніших знань і умінь, причому далеко не останнє місце відводитися володінню софт скілами. У цій статті ми розберемо, що саме нам, як програмістам, потрібно знати крім мов програмування, алгоритмів і бібліотек.

      Безліч студентів стикається з однією спільною проблемою — конспектування не приносить бажаних результатів. Інформація не запам’ятовується, тести «на сто» не складаються, написані сторінки викликають лише роздратування і в підсумку зовсім зникає бажання щось занотовувати. Що робити? Як зробити записи лекцій максимально ефективними? Відповідаю! 

     Що краще підходить для читання: телефон, друкована або електронна книга? У цій статті ми розберемо плюси та мінуси кожного варіанту читання книг.

      В студентські роки особливо сильно відчувається жага до відкриттів та експериментів. Коли ще нема чого втрачати, ризикувати набагато легше. Та чи воно варте того? Що краще: створити стартап і просувати його під своїм іменем або почати кар’єру в розвиненій IT-компанії? 

      За даними ООН на 20 травня в Україні налічувалось близько 14 мільйонів осіб, що поїхали зі своїх міст від війни. Що робити, якщо потребуєш допомоги? Розберемось у нашій новій статті.