Студентський інтернет-журнал «I-NURE» був створений колективом співробітників телевізійного центру ХНУРЕ, при активній участі студентів групи студентського телебачення, а також за підтримки викладача кафедри МСТ Олексія Хорошевського.

Основна мета нашого журналу - це можливість поділитися своїми думками та ідеями, результатами своєї творчості, це цікаве проведення часу, це допомога нашим студентам в самореалізації та розвитку творчого потенціалу, в духовному і моральному становленні особистості.

Олександр Супрун - автор проекту, директор телецентру ХНУРЕ:

«« I-NURE »- офіційний студентський журнал ХНУРЕ і його інформаційне джерело. Ми хочемо стати головним студентським інтернет ресурсом університету, де наші читачі зможуть знайти достовірну і цікаву інформацію про все що відбувається в стінах нашого вузу і за його межами, актуальні події, інтерв'ю зі студентами, викладачами, випускниками, дослідження студентських думок, досягнення науки і навчальний процес, спорт і мистецтво, діалоги з керівництвом та багато іншого! »

Автори журналу: студенти та викладачі, співробітники університету радіоелектроніки, а також співробітники IT-компаній і всі просто не байдужі, хто готовий взяти участь у роботі студентських медіа ХНУРЕ.

Основне надзавдання нашого журналу, як і інших студентських медіа: стати медиацентром студентського життя спочатку в університеті, а потім у всьому студентському медіапросторі міста і країни.

Ми запрошуємо вас приєднатися до роботи над розвитком і становленням нового студентського медіапроекту. Наша команда готова прислухатися до ваших пропозицій і побажань щодо поліпшення дизайну, змісту видання, а також пропонує вам взяти участь у наповненні контенту журналу.

Наш медіацентр - це унікальне місце зустрічі всіх інтелектуальних і творчих сил студентства нашого універсітета. Запрошуємо усіх приєднатися до роботи в нашій команді!