«1 листопада Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про запуск пілотного проєкту з впровадження 5G-зв’язку в трьох містах України» пише інтернет-видання «Українська правда».
Чи означає це, що ми на порозі технологічного прориву?
 

      За вікном похмура погода, жовте листя кружляє у повітрі, а перед очима — монітор із черговою лабораторною роботою. Немає настрою? Тож настав час перемикнутися на новий заряд натхнення й ознайомитися з нашою щомісячною добіркою техно новин! 

     Телевізори пройшли неймовірний шлях до появи розумних пристроїв, які ми використовуємо сьогодні. У цій статті ви дізнаєтесь про ключові моменти їх еволюції, технологічні прориви та інновації, які змінили спосіб, яким ми сприймаємо світ на екрані.  

       Як навчити машину думати? До чого тут фізика? І чому Нобелівський комітет згадав дослідження сорокарічної давності? 

      У повсякденному житті ми нерідко не звертаємо увагу на незначні одруківки, поспішаючи донести свої думки до аудиторії в соцмережі або співрозмовника по той бік екрана месенджера. І в ці моменти нужди на допомогу нашим лінивим і неосвіченим душам сходить божа милість у вигляді автозаповнення та автозаміни. Тож, сьогодні погляньмо на історію появи нашого рятівника.

      Власноруч написати якісний текст — справа не з легких. То тут, то там непомітно закрадаються помилки, що вже казати про точність і естетичність формулювань. Прийти на допомогу у створенні ідеального тексту готовий Grammarly — стартап з українським корінням. Що робить цей проєкт унікальним і прибутковим? І чому мільйони людей довіряють написання своїх творів саме Grammarly? 

      Навчання вирує, робота кипить і ось за вже знайомою метушнею промайнув вересень. І хоча ми — старанні студенти, що присвячують все своє життя лише своїй справі та університету — могли трохи забутися і випасти з реального світу, він сам не стоїть на місці. А отже, підійшов час вересневого новинного дайджесту!

      260 тисяч звільнень у сфері технологій — велика цифра, яка звучить навіть дещо нереалістично. Однак саме такою є статистика скорочень за 2023 рік. Здавалось би, постпандемічна перебудова ІТ-ринку й інші невизначеності пов’язані з нею — справа тимчасова. Та якими будуть підсумки поточного року і до чого тут, власне, ШІ? 

      У світі мобільних пристроїв загрози постійно змінюються, а разом з ними й способи захисту. Чи здатний Android самостійно впоратися зі шкідливими програмами, чи антивірус все ж таки необхідний? У цій статті ми розглянемо, наскільки добре Android захищений «з коробки» та коли варто замислюватися про антивірусне ПЗ.

      Цього року компанія FinalSpark запустила відкриту платформу для досліджень. Дев’ять університетів проводять обчислення й експерименти з їх комп’ютерами. Це найнезвичайніші комп’ютери планети, бо вони живі. Обчислювальні блоки створені з людських нейронів. 

      Тож як працює це чудо техніки? Яким буде завтрашній день у комп’ютерних технологіях? І чому відповідь на обидва питання знаходиться у вас поміж вухами? 

      Apple випустила новий рекламний ролик для iPhone, який більше нагадує мініфільм жахів. І ось головна інтрига: цей моторошний шедевр спрямований на користувачів Android, щоб привернути їхню увагу до важливих питань приватності.

      17 вересня Ліван здригнувся від трьох тисяч вибухів. Всі пейджери, якими користувалися терористи з Хезболли, одночасно вибухнули. Загалом загинуло тридцять сім людей, поранені понад три тисячі.

      За кілька днів з тієї події у людей виникало багато питань.

      Як це взагалі стало можливо? Що воно таке — ті пейджери? І чи може хакер підірвати телефон у вашій руці? Розберемося по черзі.

Популярні статті

Читати далі