Бізнес-аналітик! Ви, напевно, зараз ставите запитання: «А до чого тут, власне, бізнес до інформаційних технологій?» Так от, відкрию вам істину: застосунок розробляється для проєкту, проєкт розробляється для замовника, а в замовника є бізнес. Й що далі? 

      Чи замислювалися ви, що деякими речами, і навіть навичками та вміннями можна ділитися, заробляючи гроші? Як це робити й до чого тут шерингова економіка? Розберемо та пояснимо простою мовою модний цифровий тренд в економіці. 

      Чи чули ви колись про теорію Дарвіна за якою усі люди пішли від мавп, тобто еволюціонували. У ІТ-світі ця думка теж має власну інтеграцію, але «розвиваються» тут саме інтернет-браузери, які схожі із нами, бо також мають власних «предків», завдяки яким вони є тими ким є.

Як добитися від ChatGPT того, що вам потрібно? 

Саме таке питання виникало, мабуть, в усіх його користувачів.  Але чи думали ви, що можна буквально запрограмувати ChatGPT під власні потреби просто своїми запитами? При чому без платних плагінів, оплати преміуму чи інших засобів.

Розглянемо патерни запитів.  

      Ось-ось пройшла весна і розпочався найтяжчий період для студентів — літня сесія. Поки сонечко дарує нам тепло, а на вулиці з’являються діти, що вийшли на канікули, пропоную відірватися від конспектів, знайти більш зручне місце на стільці та ознайомитися із травневою підбіркою новин тим, хто ще не встиг це зробити.

      Як вирішити використовувати той чи інший ігровий движок у розробці ігрового програмного забезпечення (ПЗ), а якщо використовувати, то який? Ми пропонуємо розглянути плюси й мінуси використання ігрових движків і дізнатися всі тонкощі цієї нелегкої справи. 

      Продовжуємо знайомити вас з найяскравішими науковими відкриттями й винаходами українців. Про досягнення наших співвітчизників у галузі фізики, кіно і медицини. Розповідаємо про те, чим дійсно можна пишатись. 

      FORTRAN знов у десятці найпопулярніших. Чому ця мова програмування знов у центрі уваги після десятиріч забуття? Чим вона краща за сучасні мови? І чи треба починати вчити її просто зараз? Дізнайтесь у цій статті. 

      Як зрозуміти, що програмування — це твоє? Як взагалі «входити» в нього з огляду на величезну кількість напрямів? Ми поговорили зі студентами та викладачем кафедри ПІ в ХНУРЕ про те, як вони починали свій шлях у програмуванні, на якій мові зупинилися і чому. 

      У січні 2024 року, згідно з офіційною статистикою AppStore, додаток Headway став найзавантаженішим у США, перегнавши в категорії Education навіть всесвітньо відомий Duolingo, посів першу сходинку світового рейтингу серед застосунків Health & Fitness. Що ж цікавого й корисного пропонує найперспективніший стартап України HEADWAY? 

      Яку обрати оболонку з великого різноманіття графічних оболонок для ОС Linux? 
      Розглянемо найпопулярніші середовища робочих столів Linux.

      Хочеш  гарно оформляти свої наукові статті? Разом з LaTeX ти легко оформиш свої статті згідно з міжнародними стандартами, і до того ж збережеш свої нерви при написанні звіту чи записки до курсової.

Популярні статті

Читати далі