Якими можуть бути гаджети майбутнього? Як скоро в людей з’являться крила? І навіщо вам ще один палець?

      Ви знаєте як можна виявити хвороби за допомогою смартфона, чи використовувати ДНК для довготривалого зберігання інформації? Тоді можливо бажаєте мати мініатюрний голографічний сенсорний модуль камери? Про все це та інше у нашій статті.

      Що таке біогаз та як він може розв’язати проблеми з електроенергією?

      У цій статті ви дізнаєтеся про потенціал людства подорожувати між планетами найближчим часом. З якими проблемами ми можемо зіткнутися? Та які є альтернативи?

      Кілька днів тому Microsoft впровадила відому мовну модель ChatGPT у свою пошукову систему Bing.

      Що зробила Google, щоб не поступатися статусом першого серед пошуковиків світу?

      Ви пам’ятаєте Голлівудські блокбастери про Залізну Людину та Чорну Пантеру, де костюми головних героїв нібито створені з використанням нанотехнології, що давали своїм власникам величезний спектр надлюдських здібностей від надміцності та аж до можливості польотів у космос? Може здаватися неправдоподібним, але деякі технології вже використовуються в реальному житті. Як вам таке? 

       «Google, може бути, залишилось лише рік або два до повного зникнення. Штучний інтелект знищить потрібність в сторінках пошуку, з яких вони заробляють більшість грошей» — написав Пол Бакхайт, програміст, який у свій час створив Gmail.

      Зрозуміло, знайти свою нішу як графічного дизайнера непросто. Але немає нічого нездійсненного, якщо володієш інформацією. Тож дізнаємося, що будемо бачити та над чим працювати у цьому році, щоб досягти чогось «нового та несподіваного».

      Ти студент 3-4 курсу і часом починаєш замислюватися про працевлаштування за спеціальністю? Але як знайти компанію для стажування, як туди потрапити і як воно проходить?
Якщо хочеш дізнатися,— читай інтерв’ю з представником однієї з провідних розробницьких компаній України, Євгенією Катасоновою, Department Resource Manager, Manager of  Internship Programs 

      Ми провели інтерв’ю з представником компанії CHI Software, щоб розібратися з питанням «Які ж soft skills найбільш актуальні й необхідні для майбутнього спеціаліста?». Ось про що нам розповіла Катерина Файчук, HR manager CHI Software. 

      Переконана, що в кожного студента вже промайнули такі думки: «От з нового року почну все з чистого листа, буду навчатися так, аби зробити цей рік кращим за попередній». Проте залишається питання, яку саме мову програмування вчити, яка зараз та в найближчі роки буде популярною. Розглянемо ці питання.

      Повербанк не поверне інтернет та зв’язок, але з ним ваш телефон або ноутбук протримаються ще кілька додаткових годин у часи постійних перебоїв зі світлом. Однак «банки» бувають дуже різні. Які?

Популярні статті

Читати далі