Переїзд у нове місто — це завжди зміна життя та надія здобути щось нове. Але що можна знайти у ньому, коли втратиш все?

      Новий місяць — нова добірка фільмів та мультиків для перегляду! Вона неодмінно вас зацікавить, здивує та викличе посмішку, бо саме такого ви не очікували.

      Криза двадцятирічних така штука, що ви можете не знати про неї, але бути нею охоплені. З’ясуємо, що це за стан та чи треба з ним боротися. 

      Мабуть, ви вже бачили у своєму житті складні ситуації, коли людина замість логічної співпраці обирає дії у власних інтересах. Що це — проява егоїстичної поведінки чи усвідомлений, згідно з правилами гри «дилема в’язня», вибір? Ось же спробуємо розібратися. 

      Чи цікаво вам дізнатися про еволюцію людини у майбутньому? Яка вона може бути «людина після людини»? То що ми бачимо навколо себе зараз і вважаємо нормою — це лише швидкоплинний момент у часі? Зазирніть у статтю і дізнаєтесь про фантастичний мир Немо Рамджета, який дивує та вражає. 

      Чи знали ви, що перший електричний трамвай винайшов полтавчанин? Саме так, українські науковці подарували світові чимало корисних винаходів і відкриттів: одні були популярні багато років тому, а деякі є частиною нашого сьогодення. В цій статті про найцікавіші з них. 

      Хочу звернути вашу увагу на унікальний український проєкт «Inker», у якому поєдналися журналістика та мистецтво. Зрозуміймо, як документальна точність та художнє сприйняття подій у соціальному коміксу дає можливість побачити та пережити те, про що ви могли тільки прочитати або почути?

      Цей місяць доволі цікавий, з одного боку пів місяця канікул, з другого боку починається весняний семестр. Але якось відпочивати все одно треба:пропонуємо вам добірку кіношок на вечір (також на ранок та на обід).

      Кожен з нас має свій особливий стиль письма, так само унікальний як і відбитки пальців. Можливо не тільки очі є дзеркалом душі, а ще й почерк?

      Сніг і лід оточують корабель в арктичній пустелі. Чому пропала експедиція Франкліна? Що за жахи ховаються за північним полярним колом? І у творі якого жанру живемо всі ми?..

      Загадкове життя людини з розладом множинної особистості, наслідки експериментів над чоловіком з порушенням інтелектуального розвитку, розбиті мрії, судові процеси й дитячі травми — про все це написав у своїх книгах Деніел Кіз. Чому ці книги такі популярні?

      Настільні ігри — дуже гарний спосіб розвивати свою здатність мислити в той час, коли не докучають лекції та думки про оцінки. Тим більше в тебе ще є трохи вільного часу після зимової сесії. Тож, мерщій грати в настілки!

Популярні статті

Читати далі