У сучасному світі, коли весь час хочеться бути на зв'язку і не відставати від життя, навушники стали невіддільною частиною нашого побуту. Ми слухаємо в них музику, лекції, подкасти – це так зручно для відпочинку та навчання. Але чи уявляємо ми, яку шкоду можуть принести навушники? 

Ваше серце б’ється в ритм барабанів або ви просто любите звуки гітари? Добірка рок-гуртів до вашої уваги.

      «Ми ставимось до людей з недовірою й обережністю, хоча і знаємо про них багато, але чомусь розраховуємо на дружність і відвертість прибульців, про яких не знаємо геть нічого». Що стане з нами, коли відбудеться перший контакт? І чому на зірки варто дивитися обережно? Відповіді на ці та інші питання людства ви знайдете у романі Лю Цисіня «Проблема трьох тіл».

      Вже початок весни. Хочеться чогось особливого, щоб настрій вдосконалювався разом із погодою. Тому сьогодні ми підготували для вас підбірку найцікавіших творів, які варто переглянути цього березня.

Думаєте, що українського постпанку не існує, або його дуже складно знайти? Тоді ось добірка популярних і не дуже відомих виконавців постпанка.

      Ми майже нічого не знаємо про світ.

Людина живе на маленькому острові пізнаного посеред величезного і бурхливого моря невідомого. І будь-який момент те море може наринути, наче цунамі, і змити цей острів.

 Чи помічали ви колись за собою, що у вашій голові — потік з уривків думок, важко зосередитись на одній справі надовго, або постійно хочеться чогось нового та цікавого, через що ви бездумно гортаєте стрічку? Можливо, кліповий тип мислення — це саме про вас.

      Ви «травмовані» шкільною програмою з української літератури й вважаєте її безпросвітно темною та сумною? Що ж, на те є історичні причини, проте наша письменність сучасна і різноманітна. Сьогодні ми поговоримо про різну, але сучасну українську літературу.

      Ви чули, що у Кореї вважається неввічливим називати один одного на ім’я? А милі котики викликають у корейців суміш відрази та жаху? У цій статті ви дізнаєтесь цікаві та маловідомі факти про Країну Вранішньої Свіжості. 

      Звикли до того, що український кінематограф це мільйонні варіації «Скаженого весілля»? Щось обов’язково на воєнну тематику? Фільми в жахливій якості? Можливо колись, але точно не сьогодні. Я розкажу про 4 новинки, а також про людину, яка зробила вагомий внесок в розвиток нашого кінематографа.

      Цікаво чому говорять «позеленіти від злості» або «дивитися на світ крізь рожеві окуляри»? Як кольори та настрій взаємодіють? Який головний колір цього року? Про це у статті.

       Це підбірка україномовних влогів, де кожен зможе знайти щось по душі.

Популярні статті

Читати далі