Як багато вам відомо про кобзарів, окрім того, що вони були сліпими й більшу частину свого життя мандрували селами та містами? Зловили себе на думці «Та це й усе, що я знаю»? Якщо так і сталося, то саме час дослідити глибше історію цих незвичайних людей. 

      Чергова добірка цікавих фільмів, серіалів та аніме на вечерю і сніданок, та на підготовку до іспитів. 

      Чому провідний фахівець у сфері ШІ, фізик і математик Еліезер Шломо Юдковський обрав героєм визначного фанфіка «Хлопчика-Який-Вижив», який виріс не дуже доброю людиною, як писала Джоан Роулінг, а насамперед дуже... розумним?

      Чому «Кінь БоДжек» — класний серіал, який змушує поринути в невеселі думки про власне життя?  

      Наближається найдрайвовіша пора літа — сесія. Зараз дехто напружений і хвилюється, а комусь байдуже на це і він живе життя. Але усім не буде зайвим ознайомитися з добіркою для та мультиків для перегляда .

      Чи втомлює вас реклама у соцмережах? Та сама реклама, яка з’являється у стрічці не просто так і відповідає саме вашим інтересам. Багатьом відомо про ці хитрі алгоритми звичних нам соціальних мереж, тому і стають все більш поширеними децентралізовані платформи, на кшталт Mastodon. 

      У століття споживацтва нам з усіх боків нав'язують необхідність у багатьох речах. А чи насправді вони такі необхідні?

      Що ви уявляєте собі, коли чуєте «наукова фантастика»? Зорельоти, космопорти, космічні капітани й пірати, чужі світи з дивними рослинами та ще дивнішими мешканцями… Всі ці речі вийшли зі сторінок романів Гайнлайна і закріпилися у масовій культурі. До вашої уваги добірка захопливих романів для тих, кого цікавить фантастика. 

      «Дистанційка» не перший рік бере гору над нашим життям. І навіть найважливіші дискусії й перемовини давно вже перейшли в площину повідомлень в онлайн чатах. Як же писати так, щоб нас завжди розуміли й чули? 

      Багато чого у світі влаштоване так, наче усі люди раціональні істоти. Закони в економіці та в політиці тому приклади. Але ми знаємо, що люди ірраціональні, і у своїх діях керуються чим тільки можна, але не розумним мисленням. Чи помічали ви як інколи хибні думки, упередження, отруюють життя вам і оточенню? Чому та як це відбувається? 

      Хто першим спадає вам на думку, коли мова йде про геніїв? Альберт Ейнштейн? Стів Джобс? Білл Гейтс? Не всі генії визнані. І не всі вони позитивні персонажі. А ще вони навколо нас. Поговоримо?

      Чергова підбірка фільмів, мультиків та аніме для того, щоб зробити ваші вечори більш веселими. 

Популярні статті

Читати далі