Вже стартував час для написання мотиваційних листів. Коли та скільки, й що в них писати? Спробуємо розібратися та відповісти на ці питання стисло й по суті. 

      Інженерія програмного забезпечення — це одна зі спеціальностей, якої навчають у ХНУРЕ. Але як пов'язані інженерія та програмування? Що вивчають студенти та ким ідуть працювати? На ці та інші запитання ми сьогодні знайдемо відповіді.

      Вже розпочалася основна сесія НМТ. Щоб зробити процес вступу якомога простішим і зрозумілішим, пропонуємо корисну інформацію для абітурієнтів 2024.
      Від отримання результатів до подання заяв, від пошуку інформації про спеціальності до визначення прохідних балів — ми розповімо вам усе коротко і зрозуміло.

      Як зрозуміти, що програмування — це твоє? Як взагалі «входити» в нього з огляду на величезну кількість напрямів? Ми поговорили зі студентами та викладачем кафедри ПІ в ХНУРЕ про те, як вони починали свій шлях у програмуванні, на якій мові зупинилися і чому. 

      Я не обирав університет. Я обрав спеціальність і вступив до університету, так вірніше. Для мене ж ХНУРЕ був новим місцем, що приваблювало лише можливістю навчання. Але минув час, і я полюбив його...

      Здається, ніби щороку МОН вигадує щось нове для вступу, як на бакалавра, так і на магістра. І якщо для абітурієнтів рівня бакалавра існує безліч статей і заходів, то вступників на магістра завжди чекає щось цікавеньке за місяць до іспитів. Щоб таких несподіванок було трохи менше, пропонуємо ознайомитися з цією статтею.

      Як студенту ХНУРЕ пройти корисні й цікаві курси провідних університетів у себе вдома? Чи як безкоштовно отримати доступ до платформи, за яку платять по 400 доларів на рік?

      Вітаю у другій частині цього невеликого збірника «експірієнсу» від студента, що вже подолав шлях абітурієнта та написання вступних іспитів. Сьогодні ми поговоримо про те, що «заважає» абітурієнтам під час підготовки до ЗНО (НМТ) з року в рік.

Любий друже, абітурієнт, ти вже, мабуть, дещо дізнався про основні етапи навчання в університеті. Спробуємо зануритися ще далі, і поговоримо про освітній процес, першу сесію та курсові роботи.

      Математика. Від цього слова у деяких студентів тремтять коліна, а учні непритомніють. Проте, чи є вона такою страшною, якою її вважають? Чи треба взагалі ставитися до цього предмету, як до «діагнозу»?

      Ви готові відкрити для себе новий рівень можливостей? У цій статті ви дізнаєтесь про деякі цікаві ШІ-інструменти, які зможуть прискорити та підвищити ефективність вашої роботи.

      Абітурієнти, у цій статті ви дізнаєтеся про те, де шукати своїх майбутніх одногрупників, яку структуру мають заняття в університеті та що треба робити, щоб вийти на стипендію. Цікаво? Поїхали!

Популярні статті

Читати далі