Олександр ФИЛИПЕНКО, декан факультету Автоматики і комп’ютеризованих технологій про місію освітньої програми, вміння, знання та компетентності, які можна отримати від навчання за спеціальністю 174, унікальні можливості навчання та стажування за кордоном для студентів ХНУРЕ.

      У минулій статті на наші питання відповідав декан факультету інфокомунікацій, Снігуров Аркадій Владиславович. Але, як відомо, чим більше дізнаєшся, тим цікавіше довідатися ще. Цього разу ми продовжимо бесіду, поговоримо вже про практичні аспекти навчання та можливості працевлаштування.

      Як в ХНУРЕ готують спеціалістів за освітньою програмою «Управління інформаційною безпекою»? Дисципліни, профільні предмети, мови програмування? Ці питання завжди виникають у майбутніх студентів. А хто на них може відповісти краще, аніж викладач і декан факультету, на якому базується спеціальність?

      ХНУРЕ надає своїм студентам надзвичайно багато можливостей. Знаєш, яким чином ти можеш відчути себе працівником медійної сфери вже зараз? 

      «Ігрова розробка стоїть на рубежі всіх наук», наголошує Ю.С. Новіков. Тому, якщо вам подобаються комп’ютерні ігри або ви зацікавлені в їх розробці, в цій статті ви зможете дізнатися більше про те, що є гейм-дизайн і «з чим його їдять» в нашому університеті. Ми продовжуємо нашу розмову з Юрієм Сергійовичем, керівником GameDevLab. 

      В його «ігровому досвіді сотні різноманітних ігор», він пишається своїми учнями — «хлопці та дівчата працюють у всьому світі в ігрових компаніях, найбільше їх в Gameloft, Plarium та Ubisoft». Багато студентів вже здогадалися, що до журналу завітав Юрій Сергійович Новіков, старший викладач кафедри ПІ.

      У ХНУРЕ працює дуже багато творчих колективів, де можна знайти собі заняття до душі та компанію однодумців. Наше знайомство розпочнемо зі студентського журналу I-NURE.

      Оскільки вислів «Просто не хвилюйся» майже не діє, то пропонуємо вам поради, як побороти напруження і тривожність напередодні та під час НМТ.

      Поки ще є час абітурієнту написати мотиваційного листа до вступу в університет, бо разом із заявою його можна подати вже з 29 липня до електронного кабінету. Тому розберемося з усіма вимогами до написання листа, щоб університет обрав саме тебе. 

      А ти теж думаєш, що на студентські програми обміну потрапити нереально, надто велика конкуренція, це коштує дуже дорого і взагалі потрібно бути у топ-10 студентів універа? Що ж, тоді зараз розповімо про міфи о програмах, і чому пройти на них може практично будь-хто. 

      Якщо спитати студентів ХНУРЕ, які їх перші спогади з університетського життя, більшість без роздумів відповість: «Звісно, ZIP-квест!». А що про це змагання знаєш ти, майбутній першокурсник?

      Звичне для всіх вступників ЗНО було замінено на НМТ. В чому полягають основні відмінності НМТ й ЗНО?

Популярні статті

Читати далі