Як то кажуть, ніколи не було й от знову: МОН затвердило нову формулу для розрахунку конкурсного бала абітурієнта. Сучасним вступникам не звикати до змін, проте розібратися в усіх деталях таких раптових «інновацій» буває справді важкувато. Тож спробуємо разом зрозуміти «що до чого».
НМТ вже не за горами, а це означає, що майбутнім вступникам, саме час активно братися до підготовки. На допомогу приходять курси «НМТ на 200» з ХНУРЕ. Як вони відбуваються і які можливості надають абітурієнтам? Пропоную дізнатися!
Для всіх майбутніх вступників України розпочалася реєстрація для проходження національного мультипредметного тесту (НМТ). Як вона відбуватиметься і що для неї потрібно? Розповідаємо!
Абітурієнти, які планують вступати на ІТ-спеціальність, часто стикаються з побоюваннями, що базуються на міфах про цю сферу діяльності. Це абсолютно нормально. Кожен, хто зараз працює або навчається у сфері інформаційних технологій, принаймні раз запитував себе: «Чи зможу я?».
Останній шкільний семестр у розпалі. Батьки агітують за свій університет, вчителі засипають тестами, а довкола усі тільки й говорять про НМТ. Знаємо, проходили. Ділимося інсайтами — чого очікувати від цьогорічного вступного випробування та лайфхаками у підготовці.
Лишаються лічені місяці до головної, за версією абітурієнтів, події року — національного мультипредметного тесту. Хтось хапається за конспекти, як за рятівне коло, хтось в паніці проходить усі тести, що бачить, а хтось досі чекає натхнення.
Як же досягнути максимального результату? І чи реально всього за 3 місяці підготуватися так, щоб на НМТ іти, як на свято?
Коли настає час вибирати куди йти вчитися, перед багатьма постає важливе питання: ким бути? Ця проблема часто лунає в голові під час вибору освіти та професії. Головне — не втрапити на манівці. Тож як зрозуміти, куди йти, якщо в серці мільйон мрій?
Чим пояснюється інтерес до навчання у студента? Це може бути щирий інтерес, тиск з боку батьків, бажання виділятися чи щось ще? Чому важливо відповідальне підходити до вибору майбутньої спеціальності та до навчання в принципі?
Професія веб-дизайнера — це справжній рай для творчих душ! Якщо ти любиш генерувати ідеї та прагнеш втілювати їх у життя, ця кар'єра відкриє перед тобою безмежні можливості.
Дізнайся круті інсайти про одну з найцікавіших і найпопулярніших професій сучасності та отримає цінні поради для того, щоб увірватися у сферу веб-дизайну.
Випускник нашого університету став фіналістом у світовій олімпіаді з програмування ІСРС Challenge Powered by Huawei. Як виглядають такі змагання зсередини? Чи можна потрапити до олімпіадного руху у ХНУРЕ?
На ці та інші питання відповів випускник кафедри програмної інженерії Олег Валлас.
Як набути тих навичок, що вам потрібні? Як навчатися у спеціалісті світового рівня? І чи можна зробити це безкоштовно?
Вітаю тебе в ХНУРЕ! А тепер час знайти себе у ньому. У цій статті пропоную тобі дізнатися про основні складові твого життя в університеті.