Розповідаємо про труднощі, з якими стикаються студенти, на думку психологів.
Художник або письменник — класичні приклади творчих професій. А от той самий фізик, математик, який використовує у своїй роботі суворі правила доведення теорем, законів — чи може бути творцем? Відповідь неоднозначна. А щодо програміста?
Пояснювати складне простими словами — це навичка чи ключ до успіху?
Чому одні люди вміють говорити чи писати про доволі складні речі так, що їхні слова викликають інтерес навіть у дітей, а інші заплутуються у складних термінах і втрачають увагу спілкуючись? Чи можливо опанувати цю майстерність? І якщо так, то як?
Чи може захоплення комп'ютерними іграми стати професією? Про перші кроки в кіберспорті та реальні історії успіху.
Ця стаття для тебе, майбутній програміст, адже нижче ми наводимо не тільки найпоширеніші запитання junior-розробникам на співбесідах, а й деякі корисні коментарі. Ну, а якщо ти їх знаєш, то тоді — давай, звіримо наші знання в цьому питанні.
Щоб заговорити іноземною мовою, нею потрібно говорити. Але як зруйнувати мовні перепони і «зміцнити переправу» між вашими знаннями іноземної та можливістю їх застосування? Ця стаття розповість про те, які переваги дає практика іноземної мови та де її шукати.
Сон для слабаків! Цей девіз об'єднує дуже багатьох студентів. Проте за результатами деяких досліджень, студенти, які сплять шість із половиною годин, показують результати вдвічі гірші, ніж ті, хто спить лише на годину більше. Це ж стосується і тих, хто лягає спати о другій годині ночі й пізніше. Чому це відбувається? Розбираймося!
Що робити студенту, коли не можеш зрозуміти тему у дисципліні, яку вивчаєш, або просто розв'язати задачу? Виникає відчуття, що потрапив у якийсь глухий кут. Чи можна допомогти власному мозку в цій роботі?
Що це таке особлива турбота про здоров'я в період сесії? Де знайти час на цю саму турботу, коли зовсім немає часу — перед тобою гори інформації, в ній необхідно не тільки розібратися, а й запам'ятати? Але попри все, вас очікують у цій статті прості поради щодо покращення свого стану напередодні іспиту.
Бути ІТ-студентом — це про великі амбіції. Уяви себе через 5 років: ти працюєш над проєктом, який перевертає ринок, а на вихідних відпочиваєш десь на Мальдівах. І забудь про стандартне «хочу стати програмістом» — ІТ-світ багатший і різноманітніший. Тому сьогодні поговоримо про найпопулярніші професії 2024 року, серед яких ти можливо знайдеш «своє».
У кожної професії є свої професійні захворювання, і програмування — не виняток. У цій статті розглянемо, з якими проблемами може зіткнутися кожен, хто крокує очима рядками коду, і як цього уникнути.
Часто, перша робота супроводжується постійними стресами, іноді доходячи до тієї самої точки, яку заведено називати вигоранням. І щоб цього позбутися, потрібно дотримуватися простих правил, про які ми розповімо в цій статті.