Як почати читати англійські книжки, щоб це не було проблемою? Пропонуємо кілька варіантів читання англійською, щоб можна було обрати той, який підходить саме вам. 

      Іноді буває так, що потрібно зробити важливий вибір, але ти не знаєш до кінця, що буде правильно і як краще саме для тебе. Але є деякі лайфхаки, аби прийняти рішення було легше.

      Бажаєте тримати себе «в формі», але бракує часу або немає можливості піти в спортивний зал? У цій статті ми розповімо про різні види тренувань, які без проблем можна виконувати вдома. 

      Молодий айтішник може багато знати про програмування, бази даних, вміти читати документацію, але ще потрібно розумітися на законах та податках. В цій статті ви дізнаєтеся трохи більше про це. 

      Хто такі UI/UX дизайнери? Чи можливо в IT стати запотребуваним фахівцем з дизайну без вміння програмувати?

       На другому курсі програмної  інженерії є предмет з назвою, що інтригує. Що за практикум, і що на ньому потрібно робити? У цій статті «зсередини» подивимося на один із найцікавіших предметів у ХНУРЕ

      Завжди хотіли працювати в ІТ, проте бажання кодити так і не з’явилось? Як варіант, можна піти у Скрам-майстри. Розгляньмо детальніше, хто вони такі ці майстри. 

      Момент вибору своєї  майбутньої спеціальності є дуже відповідальним. Деяких абітурієнтів ця подія надихає, інших лякає невідомістю. Спробуємо розібратися, як вибрати спеціальність. 

      Поговоримо про популярну та актуальну професію — hr менеджера.

      У минулої статті ми вже розповідали вам про організацію ENGin, але тоді ми промовчали про деякі цікаві факти. Як розумієте, ми не дарма вирішили розповісти про компанію саме зараз і на це є певні підстави. Бажаєте дізнатися про них? Тоді скоріше переходьте до прочитання статті.

      Достатній рівень англійської залишається однією з найважливіших вимог до кандидатів на посаду в IT-компанію. Будемо відверті, далеко не всі мають той «достатній рівень» і грошей на репетиторів чи школи іноземної. У нашій статті розповімо, як це можна виправити.

      Ось вони канікули, щоб нарешті відпочити від навчання та сесії. Проте після кількох днів в ліжку з серіалами та фастфудом почуваєш себе ще гірше, аніж до «відпочинку». Що робити?

Популярні статті

Читати далі