Часто, перша робота супроводжується постійними стресами, іноді доходячи до тієї самої точки, яку заведено називати вигоранням. І щоб цього позбутися, потрібно дотримуватися простих правил, про які ми розповімо в цій статті.
У світі, де кожен прагне досконалості, японська філософія вабі-сабі нагадує нам, що красу можна знайти у звичайному і навіть у недосконалому. Але що це таке і як воно може допомогти нам, студентам, у нашому житті?
Ви коли-небудь дивилися на свій список справ і не знали з чого почати? Або ви хотіли покращити свої результати, але не мали мотивації? Це знайома ситуація в студентські роки. Рішенням може стати японський метод кайдзен — концепція постійного вдосконалення. Що це і як застосувати?
Через декілька тижнів почнеться сесія — час, коли вмикається режим «кілька днів без сну, аби лише скласти іспити». Але чи справді все так складно? Чи можливо вчитися небагато менше, але отримувати високі бали?
Хочете дізнатися як? Тоді швидше читайте статтю «Правило 80 на 20».
Трохи поринемо у процес взаємодії з рекрутерами. Які основні тонкощі співбесіди, чому не варто її боятися і як вигідно себе подати, щоб отримати пропозицію на контракт? Нумо розбиратись крок за кроком.
Студентські роки сповнені випробувань. Постійні дедлайни, іспити, тиск очікувань з боку батьків чи оточення — усе це може викликати втому та сумніви. Чи правильно я вибрав спеціальність? Де знайти мотивацію, коли навчання здається важким і безглуздим? В цій статті ми розповімо як японська філософія Ікігай допомагає знайти відповіді на ці питання.
Університет — це нескінченні лекції, лаби та курсові, дедлайни по яких давно горять. Завдання накопичуються, а ти тільки й встигаєш «гасити пожежі». А якщо є спосіб вийти з цього замкнутого кола? У цій статті ми розкажемо, як ефективно керувати своїм часом, щоб встигати все — і навіть більше.
Витрачати багато часу в день на гру — це дивина? Але тільки не для молоді. Хоча у грі не завжди легко долати перешкоди, але завжди цікаво, чи не правда ж? А якщо можна зробити так само і в щоденних справах?
Чи помічали ви, що завжди й скрізь, якщо щось пішло не так, необхідно з’ясовувати хто винен у цьому? Чи потрібно визнавати свої помилки й до чого це може привести?
Вже пройшов певний час з початку нового навчального року. Нам цікаво дізнатися які думки та почуття йдуть слідом за студентами перших курсів. Які вони першокурсники 2024?
Чи чули ви коли-небудь про арттерапію?
Річ у тім, що іноді складно не тільки висловити, а й навіть зрозуміти свої емоції. Саме тоді на допомогу приходять психологічні техніки, повʼязані з творчістю. Навіть не замислюючись, ми створюємо витвір, що є відображенням нашого внутрішнього середовища. Прочитавши статтю, ви дізнаєтесь більше про арттерапію та її користь для ментального здоровʼя.
Твоє навчання в університеті лише почалось, а ти вже завалений роботою? Що таке ДСТУ? Навіщо потрібна бригада? Захищати роботу треба на кулаках? Зараз проконсультую у статті!