Продивляючись сайт університету, усі ми шукаємо «ту саму» спеціальність, яка зацікавить з першого погляду та змусить нас подати заявку саме на неї. Але багато хто вважає, і я сама була у цьому списку, що технічний ВНЗ це не про захопливе навчання, а нудний розрахунок та постійне заучування термінів. Тому хочу розвіяти цей міф, розповівши про найцікавіші, на мою думку, спеціальності.

      У цій статті поговоримо про те, що таке конкурсний бал, навіщо він потрібен вступнику, і про те, як його обчислити. 

      Як зрозуміти скільки часу необхідно для вивчення тем та їх опрацювання? І як взагалі готуватися до НМТ? В цій статті знайдете добірку корисних ресурсів та порад для абітурієнтів.

      Чому, коли ви гуглите «купити смартфон», то відразу ж після цього в усіх соцмережах приходить реклама таких же моделей смартфонів? Хто підбирає для вас варіанти, які можуть зацікавити? Та до чого тут машинне навчання? 

      Прості питання абітурієнтів такі як «Чи зможу я?», «А є щось легше?», «Чи цікаво це мені?» змушують голову ходити обертом та зовсім відбивають бажання до вступу в університет.

      Тому хочу пояснити, як зробити правильний вибір університету та майбутньої спеціальності, щоб надалі не шкодувати про нього. 

      Національний мультипредметний тест — чи не найважливіша частина вступної кампанії, адже саме від його результатів залежить чи вдасться абітурієнту потрапити на бюджет в омріяний університет. У цій статті зібрано усю інформацію, яку потрібно знати про цьогорічний іспит. 

      99% студентів чекають останнього заліку, як власного дня народження. Постійною думкою під час сесії є не перелік дисциплін до іспиту, а «ще трошки попрацюю та буду відпочивати». Але ти, любий читачу, матимеш цілий вільний місяць, як плануєш його провести? Зараз підкину декілька ідей!

      Вам хоч раз доводилося виступати на публіці? Якщо так, то ви знаєте ці мокрі долоньки й тремтячий голос. А так хочеться вийти та засяяти на сцені або навіть не на сцені, а просто гідно захистити курсову. Як же позбутися страху?

       Ось кілька порад як вдало скласти іспити та не зіпсувати собі настрій.

       Мабуть, ви не один раз зіштовхувались зі страхом, лінню чи навіть з панікою перед сесією. Що відбувається з організмом та як це контролювати? 

      Готуєш доповідь за 5 хвилин до пари? Береш інформацію з будь-якого сайту? Читаєш текст прямо зі слайда? Ну-бо прокачаймо твої вміння, щоб зробити роботу витвором мистецтва!

      Дивлячись фільми, майже завжди можна побачити неймовірно крутого персонажа-хакера, який проводить у комп’ютері дивні махінації, що виглядають як магія. Погодьтеся, що це «невимушене клацання по клавіатурі» завжди викликає сплеск емоцій: «Можуть же люди!» Але головне, — а я так зможу?

Популярні статті

Читати далі