Здається, ніби щороку МОН вигадує щось нове для вступу, як на бакалавра, так і на магістра. І якщо для абітурієнтів рівня бакалавра існує безліч статей і заходів, то вступників на магістра завжди чекає щось цікавеньке за місяць до іспитів. Щоб таких несподіванок було трохи менше, пропонуємо ознайомитися з цією статтею.

      Чи відом вам страх, який виникає після першого запрошення на співбесіду? Як прийти до тями та зробити вірні кроки?

      Як студенту ХНУРЕ пройти корисні й цікаві курси провідних університетів у себе вдома? Чи як безкоштовно отримати доступ до платформи, за яку платять по 400 доларів на рік?

      Якщо виникають термінові психологічні проблеми, то пропрацювати їх з фахівцем може далеко не кожен. Що ж робити, якщо саме зараз ти не маєш можливості звернутися до психолога? Де шукати підтримку та допомогу?

      Вітаю у другій частині цього невеликого збірника «експірієнсу» від студента, що вже подолав шлях абітурієнта та написання вступних іспитів. Сьогодні ми поговоримо про те, що «заважає» абітурієнтам під час підготовки до ЗНО (НМТ) з року в рік.

      Ви мрієте створювати власні програми, вебсайти та мобільні додатки? Тоді сміливо приєднуйтеся до прихильників Java. Думаю, що джавісти були, є й будуть! Пропоную вам  розглянути добірку кращих книг для початківців, які допоможуть з легкістю освоїти основи Java. 

      Страх, паніка, відчуття швидкоплинності життя — якщо ви не відчували таких емоцій, значить, вам ще не доводилося писати «курсач». Наближається літня сесія, а ви так і не бралися до роботи над курсовим? Тоді тримайте кілька підказок, як це зробити в стислі «терміни й максимально успішно».

      У цій статті я розповім про свій реальний досвід у пошуку роботи. Поговоримо про «трюки» при створенні резюме та виділимо найкращі платформи для пошуку вакансій.

      Як використовувати штучний інтелект (ШІ) так, щоби він допомагав, а не заважав? І як він може економити вам час?

Любий друже, абітурієнт, ти вже, мабуть, дещо дізнався про основні етапи навчання в університеті. Спробуємо зануритися ще далі, і поговоримо про освітній процес, першу сесію та курсові роботи.

      Математика. Від цього слова у деяких студентів тремтять коліна, а учні непритомніють. Проте, чи є вона такою страшною, якою її вважають? Чи треба взагалі ставитися до цього предмету, як до «діагнозу»?

      Нічого не хочеться робити? Відчуваєте байдужість і апатичність навіть до тих справ, які подобалися раніше? Як же себе витягнути с повсякденної рутини та оговтатися від ліні?

   

Популярні статті

Читати далі