Кафедра Електронних обчислювальних машин.

Студентський інтернет-журнал «I-NURE» був створений колективом співробітників телевізійного центру ХНУРЕ, при активній участі студентів групи студентського телебачення, а також за підтримки викладача кафедри МСТ Олексія Хорошевського.

Основна мета нашого журналу - це можливість поділитися своїми думками та ідеями, результатами своєї творчості, це цікаве проведення часу, це допомога нашим студентам в самореалізації та розвитку творчого потенціалу, в духовному і моральному становленні особистості.

Олександр Супрун - автор проекту, директор телецентру ХНУРЕ:

« I-NURE » - офіційний студентський журнал ХНУРЕ і його інформаційне джерело. Ми хочемо стати головним студентським інтернет ресурсом університету, де наші читачі зможуть знайти достовірну і цікаву інформацію про все що відбувається в стінах нашого вузу і за його межами, актуальні події, інтерв'ю зі студентами, викладачами, випускниками, дослідження студентських думок, досягнення науки і навчальний процес, спорт і мистецтво, діалоги з керівництвом та багато іншого! »

Автори журналу: студенти та викладачі, співробітники університету радіоелектроніки, а також співробітники IT-компаній і всі просто не байдужі, хто готовий взяти участь у роботі студентських медіа ХНУРЕ.

Основне надзавдання нашого журналу, як і інших студентських медіа: стати медиацентром студентського життя спочатку в університеті, а потім у всьому студентському медіапросторі міста і країни.

Ми запрошуємо вас приєднатися до роботи над розвитком і становленням нового студентського медіапроекту. Наша команда готова прислухатися до ваших пропозицій і побажань щодо поліпшення дизайну, змісту видання, а також пропонує вам взяти участь у наповненні контенту журналу.

Наш медіацентр - це унікальне місце зустрічі всіх інтелектуальних і творчих сил студентства нашого універсітета. Запрошуємо усіх приєднатися до роботи в нашій команді!

Автор проекту                      Супрун А.А.

Редактор                              Щербініна І.Б.

Харківський національний університет радіоелектроніки

Україна, Харків, 61166

пр. Науки, 14

телефон: +38(057) 702-17-05

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.