Я Максим, навчаюсь на спеціальності «Економічна кібернетика» і тому називаю себе економістом-кіборгом. Ще в школі я хотів писати статті, оскільки це захоплює і допомагає самовираженню. Ще до вступу в ХНУРЕ підписався на сторінку журналу в Інстаграм. Мені було до душі читати те, що пишуть автори, особливо актуальними були пости про гуртожиток та навчання. Коли я став членом цього колективу, то окрім реалізації себе у якості журналіста, отримав нових друзів. Розповідати буду про цікаві мені теми, сподіваюсь і вам вони сподобаються.

      Я Аліна, навчаюся на першому курсі за спеціальністю "Кібербезпека" на факультеті КІУ. На кастинг журналу я потрапила доволі раптово і неочікувано, але вже після першої написаної статті зрозуміла: це моє! Писати - це не просто хобі, це спосіб саморозвитку, самореалізації, це спроба ділитися знаннями та досвідом і бути корисною для наших студентів, нинішніх і майбутніх. Сподіваюся, моя спроба вдала.

      Мене звуть Маша, я навчаюся на першому курсі спеціальності ПІ факультета КН.Написання статей в журнал дозволяє мені займатися моєю улюбленою справою, окрім речей, пов'язаних з комп'ютерами. Я в журналі нещодавно, але мені вже подобається ділитися своїми думками й досвідом, з вами, читачами. Коли я збираю інформацію для статті, знаходжу що-небудь нове і для себе. Журнал — це те, чим я можу займатися вже сьогодні, він надає мені можливість рости в різних сферах та фіксувати важливі моменти. Я дуже рада бути в команді авторів!