Я Максим, навчаюсь на спеціальності «Економічна кібернетика» і тому називаю себе економістом-кіборгом. Ще в школі я хотів писати статті, оскільки це захоплює і допомагає самовираженню. Ще до вступу в ХНУРЕ підписався на сторінку журналу в Інстаграм. Мені було до душі читати те, що пишуть автори, особливо актуальними були пости про гуртожиток та навчання. Коли я став членом цього колективу, то окрім реалізації себе у якості журналіста, отримав нових друзів. Розповідати буду про цікаві мені теми, сподіваюсь і вам вони сподобаються.

      Я Аліна, навчаюся на першому курсі за спеціальністю "Кібербезпека" на факультеті КІУ. На кастинг журналу я потрапила доволі раптово і неочікувано, але вже після першої написаної статті зрозуміла: це моє! Писати - це не просто хобі, це спосіб саморозвитку, самореалізації, це спроба ділитися знаннями та досвідом і бути корисною для наших студентів, нинішніх і майбутніх. Сподіваюся, моя спроба вдала.

      Мене звуть Маша, я навчаюся на першому курсі спеціальності ПІ факультета КН.Написання статей в журнал дозволяє мені займатися моєю улюбленою справою, окрім речей, пов'язаних з комп'ютерами. Я в журналі нещодавно, але мені вже подобається ділитися своїми думками й досвідом, з вами, читачами. Коли я збираю інформацію для статті, знаходжу що-небудь нове і для себе. Журнал — це те, чим я можу займатися вже сьогодні, він надає мені можливість рости в різних сферах та фіксувати важливі моменти. Я дуже рада бути в команді авторів!

 

      Я Стефні, навчаюся на третьому курсі факультету КН по спеціальності «Програмна Інженерія». Поступивши до ХНУРЕ, я дізналася, що існує така чудова організація, як студентський журнал.  Дуже рада, що вже на початку свого першого курсу стала частиною сім’ї авторів. Крізь статті я ділюся досвідом, поповнюю скарбничку знань, ближче знайомлюся з університетом і його «мешканцями». Це можливість не тільки бути на хвилі новин, але і ділитися найважливішим з читачами, реалізовувати себе, як автор та відчувати себе частиною університетської спільноти. Тож приємно познайомитись!

 

 

      Я Ваня з третього курсу факультету ІТМ. Писати я почав у 9-му класі школи для турнірів і вже не міг зупинитись. Але в університеті вони скінчилися, а без написання статей було важко. І я прийшов до журналу. Про що мої статті? Що стосується мене особисто. Суміщаючи участь у житті університету та навчання, розкриватиму наші будні з різних сторін. Так вийшло, що народився я вкрай творчим і цікавлюсь купою різних речей, граю на гітарі та співаю. Тому іноді статті будуть про творчість. Будемо знайомі.

Мене звуть Дар’я, і я вчусь на найтворчій кафедрі у ХНУРЕ  — МСТ. Більшу частину свого часу я займаюсь дизайном та 3-д моделюванням, а у вільний час полюбляю танцювати, читати або створювати якісь креативні штуки. Найбільший кайф роботи в I-NURE для мене  — це можливість структурувати цікаву мені інформацію зі світу дизайну, 3Д-моделювання або життя університету: виділити найкорисніше, і згодом ділитися цим з читачами журналу!