ХНУРЕ надає своїм студентам надзвичайно багато можливостей. Знаєш, яким чином ти можеш відчути себе працівником медійної сфери вже зараз? 

 

      У листопаді святкуються аж два дні, що присвячені телекомунікаційній галузі: 16 листопада — День працівників радіо, телебачення та зв’язку України та 21 листопада — Всесвітній день телебачення.

      Телевізійне та радіомовлення є невіддільною частиною життя чи не кожної людини 21 століття. Внесок цієї сфери важко переоцінити: так ми розважаємося, так ми розвиваємося, так ми дізнаємося актуальні та важливі новини. Тисячі робітників цієї галузі зараз тримають інформаційний фронт України, виконуючи одну з надзвичайно важливих ролей задля нашої перемоги.

      Історія телебачення налічує чимало цікавих історій та інцидентів: тут і арештована за крадіжку антени мавпа, і ефект CSI, і абревіатура КВН «Купив – Ввімкнув – Не працює». Але все це просто знайти на просторах інтернету, а зараз пропоную продовжити нашу розмову про власний телецентр ХНУРЕ. У попередній статті ми вже писали про студентський журнал, а сьогодні нумо поговоримо про канал NURE.TV! 

      NURE.TV має свій Youtube та Telegram-канал, сторінку у Facebook, і навіть TikTok! А також, команда телецентру веде телеграм-канал Шалений ХНУРЕшник, де усі актуальні новини нашого університету.

 

 

Коли з’явився студентський Youtube-канал?

      Не дивлячись на те, що NURE.TV відноситься до створеного доволі давно телецентру ХНУРЕ, сам канал з’явися в 2014. Мало хто знає, що у NURE.TV існує попередник — канал ТВ-центр ХНУРЕ. На цьому каналі публікація відео розпочалася на 2 роки раніше — у 2012 році, певний час паралельно розвивалися обидва канали, але на сьогодні уся увага зосереджена на NURE.TV, який є єдиним офіційним Youtube-каналом студентського телебачення ХНУРЕ.

      Окрім цього, на каналі NURE.TV можна знайти відео-архіви навіть за 2002 рік (тільки уявіть, теперішні дипломники ХНУРЕ у той час тільки народилися!).

 

Хто працює у NURE.TV?

      Над створенням контенту для каналу працюють студенти з абсолютно різних факультетів, спеціальностей, освітніх програм. Важливо, що у єдиному державному профільному IT-вузі країни є можливість не тільки отримувати спеціалізовані знання, але й розвиватися творчо, не зважаючи на обраний напрямок навчання, будь-то медіаінженерія, комп’ютерні науки чи метрологія.  Окрім цього, роботу контролюють і організовують  співробітники телебачення: директор телецентру та головна редакторка медіацентру.

      Учасники колективу мають багато задач, серед них є:

 • Сценаристи
 • Відеооператори
 • Відеомонтажери
 • Ведучі
 • Журналісти
 • Актори
 • Дизайнери
 • SMM-ники

       Звичайно, доволі часто одна людина поєднує декілька діяльностей, тож спробувати себе можливо у будь-якій сфері. А дружній колектив телебачення допоможе тобі в освоєнні нових навичок!

 

 

Яка тематика каналу?

      На каналі NURE.TV можна побачити найрізноманітніші відео, а класифікувати їх можливо наступним чином:

 • Інтерв’ю

      Зазвичай, це відео з викладачами, студентами чи випускниками, але бувають і запрошені гості, наприклад з IT-компаній. У інтерв’ю ви можете дізнатися цікаву інформацію щодо університету, спеціальностей, роботи чи почути власний досвід опитуваних, що допоможе вам у майбутньому.

 • Пізнавальні відео

      Кожну окрему рубрику з пізнавальним контентом, мабуть і у двох статтях не вмістиш, тож розповімо про найновіші й найвідоміші. #Studentdiaries, Nure EOM School, #GotoIT, НЕ ДЯКУЙТЕ, Шпаргалка для студента  – усе це репортажі, які допоможуть тобі розвинути свої здібності та дізнатися щось нове: від IT-термінів до секретів тайм-менеджменту.

 • Відео для абітурієнтів

      Студентські медіа — головний піар університету, тож не дивно, що дуже багато уваги приділяється саме абітурієнтам. Рубрики #ЧомуСаме ОП …, Спеціальність …, #МапаПрофесій, #ЗНОна200зХНУРЕ — їх назви говорять самі за себе. Якщо ти абітурієнт, то в жодному разі не раджу пропускати такі відео, бо вони можуть допомогти зробити один з найголовніших виборів у твоєму житті! Також, важливою частиною абітурієнтської кампанії є прямі трансляції з майстер-класами, знайомствами з освітніми програмами, Дні відкритих дверей і онлайн-зустрічі з приймальної комісією — не проґав!

 • Привітальні відео

      Очне навчання було повне надзвичайно цікавих подій, і репортажі прямо з місця подій були не менш захопливі. Але навіть в умовах дистанційного навчання команда NURE.TV знає, як привітати тебе з важливим святом.

 

      ХНУРЕ — місце творчих людей, і NURE.TV — стовідсотково підтверджує це! Хто зна, можливо, саме ти станеш новою зіркою студентського телебачення.

 

Аліна Тельнова

 

 

 

 

 

 

Популярні статті

Читати далі