У сьогоденні якнайбільше відчувається потреба комунікації на «світовій мові». Необхідність наявності сертифіката може раптово знадобитися у будь-який час для роботи, навчання тощо. У цій статті поговоримо про можливість швидко, доступно та зручно зробити це на рівні відомих екзаменів Toefl, IELS та CEFR.

 

Загальна характеристика тесту

      Duolingo English Test — іспит, що перевіряє навички читання, письма, розмови, слуху, лексикону, результати якого зазвичай використовується як при вступі в іноземні навчальні заклади, так і у різноманітних ситуаціях, що потребують підтвердження рівня англійської. Результати такого тесту отримуються впродовж 48 годин та дійсні 2 роки. Цей тест не являється стовідсотковою заміною відомим екзаменам, але у більшості випадках стане чудовою альтернативою їм — його результати можна перевести для оцінки у шкалу Toefl, IELS та CEFR.

 

 

      Форма тесту та тривалість є найбільшою його перевагою, в порівнянні з альтернативами: тест проводиться онлайн в інтерактивному вебдодатку та триває лише 1 годину. Не потрібно робити запис, їхати на місце іспиту або спілкуватися з екзаменатором.

      Після складання іспиту ви можете просто з системи надіслати результати у більше ніж 3500 університетів всього світу. У які саме, можна подивитися на сайті Duolingo English Test. У випадку будь-яких питань з проходження тесту, результатів, на сайті доступна цілодобова чат-служба допомоги.

 

Вимоги до іспиту

      Щоб скласти тест, вам буде необхідно підготувати:

 • документ-підтвердження особи;
 • тиху кімнату, у якій вас не бентежитиме ніхто;
 • комп’ютер з Windows чи macOS, мікрофоном, вебкамерою, динаміком та стабільним інтернет-з'єднанням.

      Вартість тесту становить суму фіксованої вартості іспиту: 49$ за один, або 78$ за два «гуртом» та податку в залежності від країни.

 

Питання тесту

      Іспит містить як відкрити питання, так і тестові:

 • прочитати слова та визначити, які з них справді існують;
 • прослухати слова та визначити, які з них справді існують;
 • описати зображення;
 • написати 50 слів на тему твердження;
 • прослухати речення та записати його;
 • робота з текстом (підібрати заголовки, доповнити текст словами, відповісти на питання) тощо.

      Також є два завдання, які надсилаються для перегляду в університет: розгорнута відповідь на два різні питання у відео та письмовому форматі відповідно. На сайті Duolingo є гайд на 80 сторінок, що детально описує усю структуру тесту та його питань. До того ж на ньому доступний безкоштовний пробний іспит на 15 хвилин, за допомогою якого можна тренуватися необмежену кількість разів (звісно, він кожний раз різний).

 

 

      На мій погляд, у тесті майже немає звичної нам граматики. Увесь тест виглядає більш інтуїтивним, побудованим на укорінених знаннях мови, тому підготуватися до нього певною мірою складніше, ніж до якогось схожого до шкільного ЗНО іспиту.

      Важливо зазначити, що питання тесту адаптовні: тобто під час проходження тесту в залежності від правильності ваших відповідей, питання можуть стати складніше, або простіше.

 

Процедура тестування

      Коли ви вирішили пройти тестування, буде необхідно спочатку заповнити анкету про себе, після чого можна буде завантажити вебдодаток з тестом. Протягом п’яти хвилин відбувається вступ та налаштування тесту.

Правила тестування

      Існують кілька правил, за порушення яких результати можуть бути анульовані:

 • обличчя має бути завжди видно інспектору: не можна обертатися та відводити погляд від екрана. Опускати його на клавіатуру також не можна, якщо це не відкрите питання;
 • використовувати як джерело звуку можна лише динаміки — жодних навушників;
 • заборонено використовувати сторонні додатки на комп’ютері (інтелектуальний набір чи перевірка тексту тощо);
 • курсор миші має завжди знаходитися в області додатка, заборонено відкривати інші програми й додатки, діалогові вікна, згортати додаток;
 • наявність сторонніх людей у кімнаті або навіть голосів анулює результати іспиту;
 • заборонено користуватися будь-якими додатковими джерелами інформації.

      Тест Duolingo може стати рятівною можливістю, коли потрібно швидко підтвердити рівень володіння англійською для співбесіди на роботу чи вступу до університету.

 

 

Успіхів у навчанні та мирного неба!

Стефні Огу

 

 

Популярні статті

Читати далі