Хочеш поїхати зі своєю половинкою до романтичного Парижа або просто подорожувати Європою, але ти студент, тому тобі це не по кишені? Маленьке європейське місто для закоханих Львів відкрите для всіх.

 

 

Важко знайти людину, яка ніколи не чула про місто, яке зачаровує своєю європейською атмосферою, старовинною архітектурою, змушує кожного відчути себе щасливим та залишається в серці теплим спогадом. Дійсно, Львів не залишає нікого байдужим: більшість повертається сюди за емоціями, хтось їде з друзями для незабутнього відпочинку, а є ті, хто перевіряють, наскільки це все-таки "столиця закоханих". Подорожуючи до міста Лева з батьками, я була під враженням, тому ми поверталися сюди знову й знову років 7 поспіль. Проте цього року я особисто впевнилася, що це "столиця закоханих".

 

Чому саме Львів носить таке звання?

Спільні подорожі завжди емоційно насичені, бо кажуть, що подорож запам'ятовується не місцями, у яких ти побував, а людьми, які були поруч і задавали настрій. Львів - кардинально інша ситуація, адже людське живе спілкування в тандемі з неймовірною архітектурною створюють емоційний вибух. Романтична обстановка тут повсюди: будівлі, які гармонійно поєднують стилі від барокко до модерна, сучасні парки для прогулянок удвох на самоті, затишні кафе, переплетіння старовинних вулиць по всьому історичному центру. Місто ніби створено для молодих та закоханих пар, що хочуть пірнути в старовинність та провести спільний відпочинок без турбот. Львів надихає на прогулянки, любовні зізнання, змушує проводити разом кожну хвилину відпочинку, насолоджуючись спільною подорожжю.

 

Які місця варто відвідати закоханим?

Кожна вулиця Львова - дуже романтичне місце, проте можна виділити декілька, які користуються шаленим попитом серед пар.

 

Італійський дворик

Дворик знаходиться у внутрішньому подвір'ї палацу Корнякта на площі Ринок та гармонійно передає атмосферу Венеції та Риму.

 

 

За легендою, саме в цьому дворику польський король Ян Собеський проводив величезну кількість часу з жінкою, яку дуже сильно кохав. Атмосферу цього місця створюють музиканти, які грають тут джаз щовечора в теплу пору року о 19 годині, а щосуботи о 21 проходять безкоштовні кінопокази.

 

Провулок Ференца Ліста

Міська легенда свідчить, що закохавшись в неприступну британську красуню, житель Львова поклявся, що створить вулицю, що буде нагадувати їй про рідний Лондон, щоб дівчина могла переїхати на постійне місце проживання до Львова.

 

 

Легенда легендою, а вулиця Ференца Ліста дійсно нагадує шматочок столиці Сполученого Королівства, а романтична атмосфера притягує закоханих!

 

Високий замок

Прекрасна панорама Львова, що відкривається з вершини Високого Замку, створює особливу атмосферу.

 

 

Варто зазначити, що за час свого існування напівзруйновані стіни чули стільки зізнань у любові і пропозицій руки і серця, що не снилися жодному вітчизняному РАЦСу.

 

Статуї грецьких богів навколо Ратуші

У самому серці старовинного міста розташувалися чотири статуї грецьких богів, що символізують вічне кохання, пронесене крізь віки.

 

 

 

Якщо ви мрієте про те, щоб ваша любов була міцною, а відносини тривалими, нашепчіть про це одній зі статуй - ваше бажання неодмінно збудеться.

Місто наповнене певним шармом і романтикою, завдяки чому можна сміливо стверджувати, що Львів - найкраще місце для зізнань у коханні і пропозицій руки і серця та бюджетного відпочинку для закоханих студентів.

 

Олена Гончаренко

Популярні статті

Читати далі