Ти першокурсник, який тепер живе в "общаге"? Мрієш класно проводити вихідні? Хочеш знати про всі дешеві та навіть безкоштовні місця та події міста? Тоді цей невеликий гід по "халявному" Харкову для тебе.

 

 

 

Харків - активне місто, де вечір п'ятниці та вихідні завжди наповнені подіями для людей з абсолютно різними інтересами. Окрім концертів та тематичних вечорів, харків'яни активно гуляють парками, галереями, не заплативши ні копійки. Що ж це за місця та де їх знайти?

 

Хотів до зоопарку, але побачив будівництво?

Харківський зоопарк обіцяють відкрити в 2020 та зробити безкоштовним. Але що робити тим, хто хотів подивитися на тварин раніше, погладити кроликів у контактній зоні?

 

 

Для всіх любителів тварин 365 днів на рік працює "Фельдман-Екопарк" - благодійний проект, який поєднує в собі ландшафтний парк та зоопарк, вхід до якого вільний. Щонеділі проходять шоу-програми, на території можна знайти майданчики для дітей та йоги, контактний дворик, мотузковий парк та більше, ніж 2000 тварин. Розташований парк у селищі Лісне, але про транспорт адміністрація також потурбувалася, адже щодня з п'яти різних зупинок у місті ходять безкоштовні автобуси, розклад яких можна знайти на офіційному сайті.

 

Любиш сучасне мистецтво?

ЕрмилівЦентр - перший дворівневий майданчик сучасного мистецтва в Харкові. Центр сприяє розвитку сучасного українського мистецтва, підтримує молодих авторів, є платформою для українських і закордонних фахівців у сфері сучасного мистецтва.

 

 

У цій неформальній галереї завжди багато молоді, яка робить круті фотографії для Інстаграмму. Працює центр щодня, окрім понеділка, а вхід також безкоштовний. Як знайти це місце? Розташований майданчик сучасного мистецтва на площі Свободи, 4 у будівлі університету Каразіна.

 

Фанат футболу?

Ти знаєш, що Харків може похизуватися стадіоном на 40 тисяч фанів? А що в профкомі є безкоштовні квитки на матчі Металісту?

 

 

Футбол - це окрема культура зі своєю атмосферою, тому кожна людина має хоча б раз у житті подивитися на гру на стадіоні, а не через екран телевізора, щоб отримати заряд емоцій та відчути себе частиною чогось важливого.

 

А як щодо навчального центру всього за 30 гривень?

ЛандауЦентр - це центр інтерактивної науки для дітей, де відвідувачі можуть експериментувати з кожним експонатом. Тут розповідають про науку зрозумілою мовою, щоб зацікавити дітей.

 

 

Не тільки розповідають, але й показують: дитина зможе приміряти на себе роль вченого і взяти участь в дослідах. Таким чином, навчання перетворюється на суцільне задоволення. Розташований музей на площі Свободи 6, вхід зі сторони готелю "Kharkiv Palace Hotel"

 

Не знайшов нічого для себе? Тоді просто гуляй, насолоджуйся останніми теплими днями осені або шукай щось для себе на сайті https://kh.vgorode.ua/afisha/ , де навіть є розділ з безкоштовними подіями.

 

Гончаренко Олена

Популярні статті

Читати далі