Ще з середи будуєш плани на вечір п'ятниці та вихідні? Хочеш відпочити від важких буднів у технічному університеті? Тоді я полегшу тобі життя та розповім про всі безкоштовні та майже безкоштовні події цих вихідних.

 

Вихідні - це приємний бонус наприкінці завантаженого тижня, можливість відпочити мозком, душею та тілом. Якщо ти знайшов цю статтю на I-NURE, то невже нарешті п'ятниця? Вирішив почитати статтю , щоб знайти халявні події та класно провести вихідні? Тоді велкам.

 

"Не розумію я ваше сучасне мистецтво"

Так, дійсно сучасне мистецтво мало зрозуміле, але завжди таке цікаве та незвичне, що знаходить все більше та більше прихильників.

 

 

Навіть якщо ти не розумієш ці неординарні витвори, то ти напевно бачив мурали Гамлета, що розкидані по всьому місту. Тоді варто сходити на виставку " Предмети. Гамлет Зінківський | Bob Basset", яка буде проходити до 21 жовтня в "ЕрмилівЦентрі"

 

Марафонцям

Щосуботи в Центральному парку імені Горького проходять забіги Runday на 5 км з фіксацією часу.

 

 

Ідеальний варіант для тих, хто тренується та хоче слідкувати за зміною своїх результатів. Збір учасників відбувається о 8:30, а старт - о 9. Для участі треба зареєструватися в групі Runday у Фейсбуці та роздрукувати QR-код.

 

Любиш велопрогулянки?

Тоді ця новина має тебе порадувати. 21 жовтня пройде осінній Tweed Ride - велопрогулянка в вінтажному англійському стилі.

 

 

О 12 почнеться збір велосипедистів біля Дитячої залізниці, а вже о 12:30 колона поїде до Велоцентра. Можеш приїхати туди о 13 самостійно, щоб поспілкуватися с однодумцями та добре провести час за кавою або чаєм.

 

Готовий заплатити 100 гривень за вечір кіно англійською мовою?

 На арт-заводі "Механіка" 20 та 27 жовтня пройде вечір кіно. 20 жовтня в програмі "The Circle" з Еммою Уотсон та Томом Хенксом. Початок планується о 16:30.

 

 

Організатори запевняють, що такий кіновечір - досить ефективна річ для розвитку словникового запасу та вимови. Вони обіцяють печиво та чай, а також обговорення фільму з досвідченим педагогом та носієм англійської Soham Bhattacharjee. Зацікавило? Телефонуй за номером 099-616-31-38 швидше, бо кількість місць дуже обмежена.

Сподобалась добірка? Хочеш таку щочетверга? Тоді ділись цією статтею з друзями та ми будемо щотижня шукати цікаві події. Нічого не знайшов для себе? Тоді просто проведи час з собою та добренько відпочинь, щоб у понеділок дивувати всіх своєю енергійністю, а краще клич друзів або рідних та йди гуляй, доки погода дозволяє насолодитися останнім осіннім теплом.

Гарних вихідних.

 

Гончаренко Олена

Популярні статті

Читати далі