Захист дипломного проекту вже не за горами, а ти тільки визначаєшся з темою? Пропонуємо надихнутися прикладами сміливих та незвичних дипломів, які робили студенти з різних країн світу.

 

Трансформаторна будка в кольорах

Студентка Мінської Академії мистецтв, яка навчалась на художника-монументаліста, в якості диплому, вирішила розмалювати трансформаторну будку.

 

 

Для свого проекту вона хотіла розписати внутрішній фасад Академії мистецтв. Однак плани довелося змінити: полотном для творчості стала трансформаторна будка. Свою роботу дівчина назвала "Лабіринти".

 

Зброя, який стріляє слізьми

Студентка з Нідерландів представила гаджет, який стріляє слізьми. Вибрати таку тему дівчину надихнув викладач. Він образив її на одній із лекцій, і та вирішила помститися зробивши спеціальний для цього пристрій. Пристрій збирає і заморожує сльози, а потім стріляє ними ж.

 

 

На випускному іспиті студентка  вистрілила в декана (він не постраждав). В кінці жовтня її роботу виставили на Голландському тижні дизайну.

 

Проект сміттєспалювальної фабрики

А ось унікальний український проект. Студентка чернівецького вишу створила проект незвичайної сміттєспалювальної фабрики, яка могла б стати не лише місцем утилізації відходів, а ще й електростанцією та архітектурною принадою міста. Дівчина передбачила регулярні екскурсії по території будівлі.

 

 

Робота студентки вийшла за межі дипломного проекту і отримала відзнаку на міжнародному конкурсі молодих архітекторів Archivision. Концепцією зацікавилася й місцева влада, стурбована майбутнім чернівецького сміттєзвалища. Випускниця ж пообіцяла подарувати розроблений проект місту.

 

Диплом про меми

Студент-журналіст з Білорусії захистив диплом по мемам. У дослідженні він спробував розібратися, як меми та соціальні мережі впливають на сприйняття новин.

 

 

Автор роботи зазначає, що меми - ефективний інструмент для залучення уваги користувачів, проте він мало використовуються в ЗМІ. Студент виділяє кілька особливостей впливу мемів на сприйняття читачів і пропонує вивчити цей інструмент докладніше.

 

Диплом у стилі реп

Студент Гарвардського університету представив в якості диплому реп-альбом з десяти треків.

Диплом оцінили на п'ятірку з мінусом. Автор треків став першим студентом в історії університету, який представив підсумковий матеріал в такому оригінальному форматі. Дипломна робота присвячена життю темношкірого населення в США.

 

 

Студент оцінив свій альбом як «похмурий і похмурий».

 

У завершенні додам, освіта – це виклик, пам’ятайте про це.

 

Анастасія Дмитренко

Популярні статті

Читати далі