Вже заслухав свій плейлист до дір? Не знаєш, кого ще можна послухати? Ми розпочинаємо цикл статей про українську музику, аби підкинути тобі нових треків ще невідомих, а може й давно знайомих, але забутих, виконавців.

 

 

Чи чули студенти ХНУРЕ про «Антитіла»?

В Інстаграммі нашого журналу ми провели опитування серед наших читачів, аби дізнатися їхню думку про гурт «Антитіла». За результатами опитування, 83% учасників чули про цей гурт, проте лише 61% учасників слухали їхні пісні.

 

Що це взагалі за гурт?

У січні цього року їм виповнилося 11, проте почалося все ще в далекому 2007, коли Тарас Тополя разом із гуртом «Антитіла» виконують власну пісню, а не кавер, у фіналі музичного проекту «Шанс». Перемогу вони не здобувають, проте отримують першу армію прихильників з 30 тисяч чоловік та вирушають у невеликий тур містами.  У 2008 склад гурту повністю змінюється – залишається лише Тарас та барабанщик Олексій Скурідін.

 

 

Січень 2008 – початок відліку їхньої творчості. Перший кліп приносить їм ще більш шалений успіх, MTV запрошує їх до туру Україною з іншими відомими виконавцями. Гурт потрапляє у п'ятірку номінантів від України на премію EMA. За результатами всеукраїнського голосування хлопці вирушають на наймасштабніший фестиваль центральної Європи, а далі перший власний тур, альбом, знову тур, зміна барабанщика, а потім і повна зміна складу. Сьогодні «Антитіла» - це 6 студійних альбомів, 71 трек, 29 кліпів.

 

Чому варто їх послухати?

«Антитіла» - це український поп-рок, це пісні, що мають сенс, пісні, які мотивують та надихають. У кожен свій трек Тарас Тополя вкладає певний посилання, від цінності моментів до мотивації рухатися, аби дійти до happy end’у. «Антитіла» - це новий погляд на українську музику, яка ще не здобула своєї слави, це активна громадянська позиція, це мотивація.

Ми сподіваємося, що після нашої статті, ти принаймні послухаєш декілька їхніх пісень, а ми вже почали шукати інформацію про наступного виконавця

 

Гарної тобі музики
Олена Гончаренко

Популярні статті

Читати далі