Багато працювати - не означає бути успішним. Саме те, що ми робимо у вільний час частіше і призводить до успіху. Тому, ми пропонуємо вам 7 корисних звичок, які можна робити у вільний від роботи час. 

 

  1. Вправи 

Тренування корисні як для тіла, так і для розуму. Люди, які займаються спортом по 30 хвилин в день більше насолоджуються поліпшенням загального стану здоров'я, у них підвищений настрій та чітке мислення.

 

 

Вправи - це найкраще, що ви можете зробити, щоб залишатися бадьорими і жвавим.

 

  1. Хобі 

Ви коли-небудь помічали, що деякі з найуспішніших людей, також ведуть досить цікавий спосіб життя поза роботою? ? Це відбувається тому, що з’являється можливість розвинути власні здібності. Хобі - хороший вихід для стресу і відмінне джерело творчості.

 

  1. Навчання 

Успіх, у деякому сенсі – це виховання любові до навчання. А якщо ви бажаєте виховати у собі цю любов, вивчіть щось нове. Деякі займаються мовами, іншим подобається йти в ногу з останніми технологіями. Та більшість вчать те, що буде корисно їм в кар'єрі.

 

 

Атмосфера вивчення нових речей може допомогти підвищити особисту і ділову продуктивність приблизно на 40 відсотків. 

З онлайн-підручниками, інформаційними веб-курсами і додатками, які пропонують допомогу лише кількома натисканнями, у вас немає виправдання тому, щоб не дізнаватися щось нове.

 

  1. Уважність 

Йога стає сьогодні однією з найпопулярніших практик в галузі охорони здоров'я саме тому, що вона працює з концентрацією. Уважність може допомогти вам розслабитися, підвищити продуктивність, розвинути творчий потенціал і підтримувати загальне самопочуття. 

Важливо відзначити, що практикувати усвідомленість не обов'язково означає займатися йогою або навіть медитувати, хоча обидві ці практики зроблять свою роботу. Це може означати просто сидіти в спокої по 20 хвилин на день або відкинутися на спинку крісла, дивитися в стелю і забувати світ на 10 хвилин.

 

  1. Спілкування

Якщо вам здається, що ви втрачаєте з поля зору перспективу, або те, що для вас важливіше за все, скористайтеся можливістю, яка є навколо вас зараз. Спілкування з однодумцями допоможе вам думати про якісь інші речі крім роботи і це може дозволити вам оцінити та зрозуміти  як поліпшити свою справу.

 

 

Це кращий спосіб представити своє життя в перспективі і зменшити стрес, що виникає в результаті постійного зосередження уваги на власних проблемах.

 

  1. Читання 

Кращий спосіб бути в курсі діяльності успішних  людей - це читати. Слідкуйте за останніми  новинами, вивчайте бізнес-літературу, або читайте все, що викликає у вас позитивні емоції.

 

 

 

Якщо ви цим захопитесь, то читання допоможе  підвищити креативність, поліпшить ваші розумові процеси і дасть можливість зняти стрес після довгого дня.

 

  1. Сім’я 

Час від часу робіть перерву для того, щоб побути з тими, кого ви любити. Кілька годин на тиждень перестаньте думати про те, що відбувається на роботі, і насолоджуйтеся тим, що відбувається вдома. Здорові, щасливі і прибуткові люди розуміють, що гарні стосунки з їх близькими зберігають їх в здоровому глузді, коли вони піднімаються по сходах успіху.

  

Головне пам'ятайте: успішним може бути кожен день, кожна година і кожна хвилина окремо. Просто зловіть хвилю і не відпускайте.

 

Анастасія Дмитренко

 

 

Популярні статті

Читати далі