У минулої статті ми вже розповідали вам про організацію ENGin, але тоді ми промовчали про деякі цікаві факти. Як розумієте, ми не дарма вирішили розповісти про компанію саме зараз і на це є певні підстави. Бажаєте дізнатися про них? Тоді скоріше переходьте до прочитання статті.
Здається, що однієї години на тиждень замало для повноцінної практики англійської. І це дійсно так. Але ENGin не зупиняється на цьому і надає своїм студентам й інші бонуси. Але спочатку почнемо з загального опису системи занять з волонтерами.
Як проходять заняття?
- Як ми вже й казали, заняття відбуваються один раз на тиждень впродовж години. Якщо ви чи ваш волонтер маєте дуже навантажений графік, то можна займатися по пів години двічі на тиждень. Окрім цього, якщо ви обидва маєте бажання займатися більше – ніхто не буде цьому заперечувати. У вільний час можна не лише здійснювати відеодзвінки, але й листуватися, надсилати голосові або відеоповідомлення.
- Ви можете звернутися до служби підтримки з проханням змінити волонтера лише у разі, якщо волонтер систематично не відвідує, скасовує або переносить заняття не завчасно (але пам’ятайте, що волонтери інвестують в вас свій час і намагайтеся ставитися з розумінням і повагою, якщо це відбувається лише інколи й з поважних причин).
- Мінімальний період участі в програмі – 3 місяці, максимальний – рік (але ви з волонтером без проблем можете спілкуватися далі, якщо маєте таке взаємне бажання).
- Кожні 3 місяці проводяться чек-апи: у минулій статті ми вже згадували, що перед першим заняттям ви маєте пройти опитування, де ви оцінюєте свої здібності. Це робиться кожні три місяці з метою відстежування власного прогресу.
- Через пів року ви можете змінити волонтера і спробувати себе у спілкуванні з людиною, скоріш за все вже іншої культури, з іншим акцентом, або залишитися з попереднім волонтером, на ваш розсуд.
Тепер нарешті підійдемо до питання, що приготував для членів клуба ENGin?
Бонуси та пропозиції
- Перш за все, одразу після зустрічі-знайомства вам запропонують обрати тематичну спільноту у телеграм з-поміж багатьох різних варіантів: від клубу фанатів Гаррі Поттера до спільноти щодо уряду й управління. З часом ви можете змінювати свій вибір, але в моменті ви маєте знаходитися лише у одній спільноті. У чатах знаходяться студенти й модератори-волонтери, а спілкування відбувається виключно англійською. Найчастіше спілкування відбувається саме шляхом листування, але декілька разів на місяць організовуються відеозустрічі. Тобто ці спільноти певним чином можна назвати спікінг-клабами.
- Унікальний Collab : Coursera, Udemy та ENGin за ініціативи МОН! Усі студенти ENGin можуть доєднатися до про-спільнот, пройшовши реєстрацію .
Вибір pro community наступний:
- IT World
- Business
- Humanities and Social Studies
Вже 15 лютого студенти усіх спільнот разом з менторами-волонтерами почнуть проходити обраний з переліку тематичний курс на Coursera чи Udemy. Проходження курсів безкоштовне з подальшою сертифікацією. Кінець реєстрації закінчується 14 лютого, коли й буде наведений остаточний перелік курсів (будуть обрані найпопулярніші з запропонованих студентами). Вже 15 лютого стартують усі курси, які триватимуть близько 2 місяців. Навчання проводиться, звичайно ж, англійською, як і спілкування у про-спільнотах, тож ви не тільки удосконалите (чи отримаєте) професійні навички безкоштовно, але ще й значно покращите свою англійську.
Також не можемо не поділитися соцмережами організації, у яких ви можете знайти як актуальну інформацію щодо програми, так і цікаві матеріали, що допоможуть вам у вивченні англійської: тести, вислови, ідіоми, вокабуляр для різних рівнів володіння мовою та добірки фільмів, серіалів і книг англійською.
«Кожна пара учасник-волонтер – це нитка, яка пов’язує Україну зі світом. Сьогодні ці зв’язки борються зі спробами Росії ізолювати та знищити Україну. А вже завтра покоління компетентних молодих українців, які вільно володіють англійською відбудує нашу націю», - кажуть в ENGin.
Аліна Тельнова