Щоранку ми створюємо темп свого дня. Важливими є навіть такі деталі, як «з якої ноги вставати». Якщо з ранку хочеш мати позитивний настрій на успішний день, тоді ця стаття для тебе. 

 

      Ранок — це час, який визначає, як мине день. Помічали, що навіть краєвид за вікном, перший «доброго ранку» чи інші слова, і навіть банально температура в кімнаті створює настрій? Те, з якими думками та діями людина «входить у ранок», прямо пропорційно впливає на те, з якими вона «входить у день».

      На написання цієї статті мене надихнула книга «Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх» Хела Елрода. Автор пропонує деякі певні методики, які допоможуть зробити ранок набагато кращим. Як мені здається, кілька з них чудово взяти на озброєння.

 

Раннє пробудження

      Це не окремий пункт, але я хочу вписати його як основний. Суть у тому, що чим раніше встати та почати працювати, тим раніше можна звільнитися. До того, щоб стати раніше, потрібно і лягти раніше (наприклад о 10 або 11 годині). А здоровий сон – це основа людської краси та продуктивності.

 

 

 

Тиша

5 хвилин у тиші допомагають зосередитися на таких важливих речах, як власне самопочуття та денні цілі, плани, бажання. Часто люди з ранку приймають «порцію соціальних мереж», засмічуючи мозок непотрібною інформацією, що потім призводить до тієї самої каші в голові. 

 

Афірмація

      Це слово означає налаштуватися на позитивні твердження у розвиток світогляду. Практика складає лише 5 хвилин ранкового часу.

 

Візуалізація

      Візуалізація своїх головних цілей та потаємних бажань... 5 хвилин мрій цілком достатньо для того, щоб добре налаштуватися на день. До речі, такий метод практикують спортсмени-чемпіони.

 

 

 

Фізичні вправи

      20-хвилинна йога, розтяжка, пробіжка або просто зарядка, яка добре підбадьорить. 

 

 

Читання

     Є твердження, що варто читати щодня щонайменше 10 сторінок книги. Автор радить витратити 20 хвилин вранці на цю просту справу, причому читати те, що може стати в пригоді на практиці найближчим часом. 

 

Ведення щоденника

      Кажуть, що лише 3% людей записують свої цілі на папері. Ви із таких? У будь-якому випадку, це добре «прочищає мозок» і змушує діяти. На додаток, потім приємно дивитися на список справ і усвідомлювати, що все з цього списку зроблено.

 

      Звичайно, непросто ось так взяти й почати робити щось схоже за списком. Звідки взяти 20 хвилин уранці на те, щоб просто почитати? Тому Хел Елрод радить почати з 6 хвилин успішного ранку — практикувати кожен пункт всього по хвилині на день, а потім довести його ... і до години, наприклад. Ще й надто, цю методику добре і правильно адаптувати під себе, виділяючи на кожну справу стільки часу, скільки ви вважаєте достатнім. Я теж спробую тиждень додати ці 6 хвилин свого ранку. Цікаво, наскільки краще воно стане?

 

Доброго ранку!

Стефані Огу

 

Популярні статті

Читати далі