Креатив нині в тренді. Особливо коли ти шукаєш роботу і тобі потрібно максимально привернути увагу роботодавця. Ми підготували для вас 7 оригінальних резюме, які вражають з першого погляду.

 

 

На резюме з творчим підходом варто звернути особливу увагу тим, хто шукає роботу у напрямку реклами, SMM, або дизайну. Та, якщо ваша майбутня зайнятість хоч трохи пов’язана з креативністю, такі резюме теж зроблять свою справу.

1. Відправка звичайних резюме, які не викликають зацікавленості в роботодавців швидко набридає. А ось якщо перетворити своє CV в коробку цукерок, розмістивши інформацію про себе.

Автор цього резюме розповів, що цим креативним ходом, він настільки здивував бажаного роботодавця, що той відразу ж запропонував йому оплачуване стажування, яке плавно перейшло до повної зайнятості.

 

2. Коли канадський графічний дизайнер Віктор Родрігес шукав роботу, він надихнувся звичайною упаковкою для сухого сніданку, щоб розповісти про свої здібності та досвід.

 

 

У підсумку він створив упаковку з яскравим дизайном, виклавши свої переваги на одній зі сторін упаковки. Свої навички та досвід він оцінив у відсотках, за прикладом відомостей про харчову цінність продукту.

 

3. Карта метро теж може надихати. Кожна станція - це відправна точка. Пункт прибуття поки невідомий.

 

 

4. Резюме у стилі інфографіки без сумніву викликає ефект «вау». Студент з Сінгапуру Чень Чжи Лян це зрозумів та склав інноваційне CV, яким він виділився з натовпу.

 

 

5. Роздивляєтеся вакансії developer JavaScript, CSS, або подібне? Тоді можна зкреативити резюме у вигляді CSS коду.

 

 

6. А ось Віктор Петіт заморочився і додав у своє резюме QR-код. Все, що потрібно зробити - відсканувати зображення і на екрані з'являється повномасштабна картинка губ Петіта і супровідна звукова доріжка з його голосом, де він розповідає про свої навички.

 

 

7. «А я ще й хрестиком вишивати вмію». Цей вираз можна не просто так сказати, а ще й і довести ділом у своєму CV.

 

 

Дівчина створила вишите резюме та отримала бажану першу роботу.

Креативте, створюйте резюме, які будуть читати з захватом, і зовсім скоро у вас з’явиться робота мрії.

 

Анастасія Дмитренко

Популярні статті

Читати далі