У суботу зранку університет радіоелектроніки наповнився учнями 10 та 11 класів. Юні айтишники прийшли позмагатися в знаннях з інформатики. ХНУРЕ спільно з Харківською академією непереривної освіти та Департаментом науки та освіти ХОДА провели ІІІ обласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

 

 

Протягом двох днів хлопці та дівчата демонстрували свої знання в програмах пакета MicrosoftOffice. Серед членів журі – 5 викладачів університету радіоелектроніки, а головою журі був заступник голови приймальної комісії вишу Андрій Єрохін.

«В олімпіаді представлені майже всі райони Харкова і області. В суботу ми провели теоретичний тур, у неділю – практичний. Учасників ми нагородимо на Дні відкритих дверей, який відбудеться 4 березня» - зазначив Андрій Єрохін.

 

 

ХНУРЕ надав базу для проведення олімпіади, а ось про подарунки подбав генеральний партнер заходу – IT-компанія NIX Solutions.

«Якщо молодь вже з раннього віку вкладає в свій розвиток, в свої знання, то це треба підтримувати і усіляко цьому сприяти. Ми завжди даруємо учасникам подарунки від компанії, щоб школярам було на чому писати, та з чого пити чай вечорами», - розповіла координатор навчального центру NIX Solutions Катерина Нечай.

 

 

Переможців третього етапу викладачі університету радіоелектроніки будуть готувати до четвертого всеукраїнського етапу, призери якого зможуть отримати 200 балів по ЗНО з одного з предметів. А це суттєво підвищує можливість отримати бюджетне місце в будь якому виші України.

 

Анастасія Дмитренко

 

 

Популярні статті

Читати далі