В аудиторії стоїть екран з проектором, а навпроти сидять п’ятеро викладачів. Так у Харківському національному університеті  двоє студентів захищали дипломи бакалаврів.  27 червня студенти кафедри біомедичної інженерії Олексій Перепелиця та Ігор Наконечний  представляли свої дипломні проекти, знаходячись  у Германії. 

 

 

Студенти четвертокурсники зараз проходять 5-місячне стажування у місті Ганновер, в рамках проекту Erasmus +. Програма ще не закінчилась і студенти не змогли приїхати на захист у Харків. Але адміністрація університету пішла на зустріч випускникам і дозволила захистити диплом в режимі онлайн.

 

 

"Студенти захищають свої розробки, над якими почали працювати у Харкові, а продовжили в інституті мультифазних процесів університету  ім. Лейбніца", - зазначив завідувач кафедрою  біомедичної інженерії  Олег Аврунін.  

 

 

Такий спосіб захисту  в університеті радіоелектроніки практикують вже не вперше. Захистити диплом перебуваючи в іншій країні вдалося студентам, які випускалися у 2016 році. Окрім викладачів ХНУРЕ, на захист вже вдруге запросили професора з НТУ "ХПІ".

"Я був тут в позатому році і отримав велике задоволення від самого захисту та рівня підготовки студентів, які навчаються у Германії" - розповів професор Євген Перотій.

 

 

 

Тема дипломних робіт студентів пов’язана з 3D-прототипуванням сплінтів для операцій та маніпулятором для віртуальної реальності.  У Германії студенти мали можливість краще дослідити тему свого диплома, користуючись сучасним  обладнанням. І тому обидва бакалаври захистили свої роботи на «відмінно».

Саме сучасні підходи до навчаня роблять ХНУРЕ кращім технічним вишем країни. Студенти вивчають  дисципліни за програмою, яка постійно оновлюється, стажируються в різних країнах світу та практикуються в новітніх лабораторіях. Про що ще може мріяти абітурієнт, коли обирає майбутню альма матер? Звідси висновок: університет радіоелектроники для тих, хто мріє здобути якісну і сучасну освіту, завжди бути в тренді та мати стійкі перспективи на майбутнє.  

 

Анастасія Дмитренко

 

 

Популярні статті

Читати далі