Уже бачив зміни на шостому поверсі корпусу «І»? Не розумієш, що це за «Синергія» та чому в їхніх аудиторіях повно еплівських аймаків? Тоді ми познайомимо тебе з цим сучасним науковим парком, що відкрився на території ХНУРЕ.

 

 

 

Що таке взагалі «Синергія»?
«Синергія» - науковий парк на території нашого університету, модернізований за підтримки губернатора та інвесторів, з досить стильним дизайном інтер’єру, затишним класами з аймаками останнього покоління та комп’ютерами.

 

 

Парк займає площу в 1500 квадратних метрів та планує здивувати майбутніх студентів своїми комп’ютерними та лекційними аудиторіями, сучасними лабораторіями з робототехніки, блокчейну, віртуальної реальності та 3D-моделювання, кімнатами для презентації проектів та перемовин, та, звісно, кінозалом, в якому вже проходили безкоштовні кіновечори для студентів ХНУРЕ.

 

Яка мета відкриття наукового парку?
А мета соціально важлива – надати спеціалістам IT-сфери можливість працювати в Харківській області, отримуючи достойно заробітню платню, тим самим спробувати зупинити виїзд українських айтішників закордон.

 

 

Інвестори мають і стратегічне завдання – стати першим українським науковим парком, який увійшов до Міжнародної організації ISAP, що об’єднує 500 подібних закладів зі всього світу.

 

А що пропонує парк студентам ХНУРЕ?
Ми впевнені, що «Синергія» зможе здивувати тебе як не дизайном, так доступною ціною на всі курси, набір на які вже розпочато. Ти можеш обрати те, що тобі по душі: від С++ до Web-Design. Навчання обійдеться тобі в 2000 гривень на місяць, а це значно дешевше, ніж в айті-школах.

Вдалого тобі знайомства з «Синергією»
Олена Гончаренко

Популярні статті

Читати далі