Хочеш дізнатися, як потрапити на онлайн курси вартістю >50$ та отримати іменний сертифікат від одного з топових ВНЗ світу абсолютно безкоштовно? Читай далі в матеріалі. 

 Привіт, допитливий технарик! Якщо ти займаєшся самонавчанням, бо вважаєш, що це найбільш ефективний спосіб отримати так необхідні знання, то ти несумлінно чув про Coursera.(https://www.coursera.org/)  Якщо ж ні, то тобі сюди.(http://lifehacker.ru/2014/07/21/kak-ya-uchilsya-onlajn-ili-pochemu-coursera-luchshe-universiteta/) Прочитав? Йдемо далі. 

Відразу до справи!

Для того, щоб отримати безкоштовний сертифікат про проходження курсу від ведучих університетів всього світу, тобі потрібно: 

 1. Перейти на сайт(https://www.coursera.org/), цього неймовірно крутого і корисного сервісу.
 2. Натиснути кнопку “Зареєструватися” в верхній частині головної сторінки, та пройти коротку реєстрацію, вказавши свої П.І.Б., електрону адресу, та придумати пароль(можлива реєстрація через Фейсбук)
 3. Після цього, з’явиться вікно, в якому буде запропоновано вибрати теми, які тобі цікаві, для подальшого підбору сайтом релевантних курсів. Готово? Тисни “Продовжити”.
 4. Наступним кроком буде вибір курсу, заради якого ти й підписався на цю аферу. Тож тепер настав час дослідити всі запропоновані(або вибрані в каталозі) варіанти. Наприклад, я вибрав курс “C++ For C Programmers, Part A” від Каліфорнійського університету в Санта-Крузі.
 5. Тиснемо кнопку “Зареєструватися”. Бачимо, що ціна за сертифікат для кармана середньостатистичного українського студента завелика. Але ми не опускаємо руки, бо згадуємо назву цієї статті.
 6. Тож, після того, як ти побачив ціну сертифікату про успішне проходження курсу, підбери свою щелепу з клавіатури, та закрий вікно реєстрації.   

 

 

 

  

Бачиш це? Тобі вже стало краще? Клікай!

 

На Cousera є опція, на кшталт фінансової допомоги, тож на деякі спеціальності і курси можна оформити заявку на БЕЗКОШТОВНЕ отримання сертифікату. Умови отримання фінансової допомоги досить туманні: при отриманні заявки кожен випадок розглядається індивідуально.

 

Coursera каже: 

Мы убеждены, что обучение должно быть доступным для всех, кто хочет учиться, независимо от уровня дохода. Каждый месяц мы предоставляем финансовую помощь тысячам учащихся, тем самым давая им возможность достигнуть своей мечты.

Чтобы подать заявление на участие в программе, вам необходимо:

 • предоставить достоверную информацию о своих доходах и материальном положении;

 • рассказать нам о целях, для достижения которых вам нужна финансовая помощь;

 • взять на себя обязательство выполнить все задания для прохождения курса или специализации.

Предоставленная информация не будет разглашаться третьим лицам. Мы призываем подавать заявления всех, кто считает, что может претендовать на финансовую помощь. Благодарим вас за проявленный интерес и желаем успехов в учебе!

 1. Далі тобі необхідно буде дати письмове пояснення свого прохання про надання фінансової допомоги. 
       

Декілька порад:

 • Чим більш детально і конкретно ти опишеш свої обставини, тим краще.
 • Повідом, що оплата сертифікату серйозно вплине на твоє фінансове положення.
 • Дай модераторам чітку відповідь, що даний сертифікат тобі дійсно необхідний, бо ж він стане ключем до твого успіху в вибраній сфері.
 • Обов’язково зауваж, що ти твердо налаштований пройти курс до кінця, намагатимешся старанно і досконало виконувати всі поставлені завдання і не будеш порушувати кодекс честі Coursera. (http://coursnet.ru/pravila-ispolzovaniya-coursera/)
 • Заповнення полів про неспроможність самостійно оплатити сертифікат здійснюється англійською мовою.

 

Довідка про доходи,   або інші документи, які можуть підтвердити твою неспроможність оплатити сертифікат НЕ потрібні. Coursera вірить своїм студентам на слово. Відповідь на заявку про фінансову підтримку прийде впродовж 60-ти хвилин, на раніше вказану тобою адресу. 

А закінчити цей “гайд” хтілось би словами Рубакіна: 

Всякое настоящее образование добывается только путем самообразования.”

 

Вчись — не лінись!

 

Джерело: http://lifehacker.ru/2014/07/21/kak-ya-uchilsya-onlajn-ili-pochemu-coursera-luchshe-universiteta/

 

Ігор Ступка

Популярні статті

Читати далі