Навчання може бути як захопливим, так і доволі важким. Але на щастя, зараз є безліч інструментів ШІ, що допоможуть впоратися з будь-якими складнощами. Ось кілька цікавих сервісів, які можуть стати тобі у пригоді для виконання різних завдань в університеті.
Кожен знайомий із ситуацією, коли на голову сиплеться купа інформації, і не завжди зрозуміло, з чого почати.
Tree of Knowledge
Уяви, що ти хочеш розібратися в темі, наприклад, «кібербезпека», але не знаєш, з чого почати.
Замість хаотичного пошуку в Google, заходи у Tree of Knowledge — вводи назву теми, і перед тобою з'явиться ціла карта з підтемами. Кожне нове посилання веде до надглибоких пояснень, а за кілька хвилин вже маєш чітке розуміння ключових аспектів. Отже, Tree of Knowledge — віртуальний навчальний помічник, який сам організовує план занять.
Napkin
Якщо тобі потрібно не лише прочитати інформацію, а й подивитися на неї, то тут стане в пригоді Napkin.
Припустимо, ти готуєш реферат — пишеш про економічні моделі, і у тебе є набір тез, але не вистачає візуальної частини. Тож просто завантажуй текст, а Napkin автоматично створить діаграми, схеми або графіки. Ідеально, коли потрібна наочність!
Unstuck Study
Цей інструмент для тих, хто завжди має багато матеріалу, але не знає, як його впорядкувати. Як от, коли у тебе є запис лекції на YouTube і потрібно зробити з нього нотатки, як полегшити собі роботу?
Неважко вставити посилання в Unstuck Study, і це відео перетвориться у зрозумілий текст. Тепер не потрібно переглядати всю лекцію по кілька разів — уся важлива інформація вже на екрані.
Typeset
Аж ось що робити, коли потрібно знайти наукову інформацію для курсової роботи, але часу на пошук зовсім немає? Тоді тобі на допомогу приходить Typeset.
Недовго ввести своє питання — наприклад, «вплив штучного інтелекту на медицину» — і сервіс видає короткі зрозумілі підсумки з наукових статей.
А втім, це ще дуже зручно, коли ти маєш лише кілька годин на підготовку до семінару, а потрібно представити обґрунтовані дані. Можна швидко отримати доступ до наукових матеріалів і не витрачати години на перегляд величезної кількості джерел.
AI Tutor Pro
В разі, якщо ти шукаєш альтернативу традиційному навчанню, де можна спілкуватися й отримувати зворотний зв'язок, то спробуй AI Tutor Pro. Це як особистий викладач, тільки зі штучним інтелектом.
Скажімо, готуєшся до екзамену з фізики. Вводиш тему — «Закони Ньютона» — і ШІ починає з тобою діалог: ставить питання, аналізує відповіді, дає підказки. Таким чином ти не лише читаєш потрібний матеріал, а активно взаємодієш з ним. Це дійсно допомагає краще засвоювати інформацію, особливо коли час обмежений.
Gamma
Презентації — завжди виклик, особливо коли часу на їх підготовку обмаль. Гадаю щоразу, коли ти маєш великий реферат або сторінку сайту, яку потрібно перетворити на презентацію, мрієш про помічника, що зробить цю роботу гарно та швидко. Тут на допомогу приходить Gamma.
Вставляєш необхідний URL, і за кілька секунд сервіс створює повноцінну презентацію з перекладом, ілюстраціями та чітким оформленням. Ніякої більше ручної роботи! Це ідеальне рішення для тих, хто хоче швидко підготувати матеріали до виступу або проєкту.
Сучасні інструменти ШІ стали повсякденною частиною нашого життя — доволі легко використовувати та значно економлять час. Але головне, вони допомагають швидше засвоювати нові знання, спрощують роботу з великими обсягами інформації та роблять навчання інтерактивнішим і цікавішим. Спробуй ці сервіси вже сьогодні, побачиш наскільки легше стане навчатися!
Прокачуйте себе!
Гребенюк Артем