Хочеш на вихідних "зганяти" до Києва? Не знаєш, що подивитися, а в туристичних маршрутах одні собори, які не викликають у тебе особливого інтересу? Тоді ця добірка найцікавіших місць, у яких ти зможеш зробити класні фотки для свого профілю в Інстаграмі, спеціально для тебе.

Важко знайти людину, яка не любить подорожувати та не складає в голові свій "топ" міст або країн, до яких хотіла б поїхати. Адже кожен «топ» має куточок світу, який зачаровує своєю культурою, кухнею чи просто людьми. Зазвичай, люди починають з цікавих міст своєї країни, накопичуючи гроші на закордон. А коли ти студент, який має знижку на квитки та з легкістю може переночувати в хостелі в багатомісній кімнаті, то подорож Україною стає досить вигідною.

І ось ти все таки наважився та взяв квитки до Києва, але маєш лише вихідні, щоб дізнатися, що ж воно таке "столиця", тоді обирай, що з добірки тебе цікавить.

 

"Это уже классика"

У кожному місті є такі місця, за якими можна його впізнати - так звані візитівки.

 

 

Ось просто уяви, що ти розповідаєш мамі про свій невеличкий тріп, а вона тебе й питає, чи гарно на Хрещатику, а які ціни на сувеніри на Андріївському узвозі, а ти зовсім забув, що де б ти не був, завжди шукай список "обов'язкових туристичних місць". Про Київський набір певно чули навіть ті, хто ніколи там не був і не збирається: Хрещатик, Майдан Незалежності, Андріївський узвіз та Золоті Ворота. Атмосферно, цікаво та обов'язково.

 

Де знайти панораму міста?

Якщо не відходити далеко від центру, то є мінімум два місця, звідки видно все місто як "на долоні" - Арка дружби народів та Пішохідний міст.

 

 

Якщо ви хочете подивитись на краєвид та зробити класні фотки, то йдіть одразу на Пішохідний міст, бо панорама з нього ще краща, бо немає дерев та скупчення людей, а сам міст виглядає дуже стильно та "по-європейськи". Увечері ще й вмикається підсвічування.

 

Що таке той фунікулер?

Для людей, які ніколи не чули та не бачили, що це таке, дуже дивним є той факт, що для киян це звичайнісінький громадський транспорт, який з'єднує Поділ та Верхній Київ.

 

 

Інтервал між електричками становить всього 4 хвилини,а ціна складає 6 гривень. Підйом на верхню станцію відбувається буквально за 5 хвилин, але це місце варто відвідати, щоб подивитися на місто звисока та просто дізнатися, що взагалі таке фунікулер.

 

"І що тут правда жив президент?"

Новим туристичним об'єктом стала резиденція "Межигір'я" колишнього президента, яка отримала статус національного парку. Звучить це все доволі нудно, але виглядає вражаюче.

 

 

Ті, хто подорожують заради фотографій, знайдуть для себе багато класних "фотозон": дерев'яний троль, гольф поле. Інші ж знайдуть для себе цікавими зоопарк, плаваючий ресторан, вид на Дніпро тощо. На прогулянку в Межигір'ї варто виділити хоча б дві годині.

 

А взагалі, згадуючи подорожі, ти уявляєш зовсім не місця, у яких ти був, а людей, що були поруч, та емоції, які зігрівали тебе та змушували відчути себе щасливим, тому знайди собі невеличкий tripteam та рушай.

 

 

Цікавих подорожей.

Олена Гончаренко

Популярні статті

Читати далі