Скільки разів на день ти заходиш в Інстаграм? А скільки "сторіз" ти встигаєш подивитися в метро? Якщо ти активний користувач Інстаграмму, то тобі буде цікаво почитати добірку найдивовижніших фактів про мережу, яка входить у топ найпопулярніших.

 

 

 

Ні для кого не секрет, що Інстаграм є однієї з найпопулярніших соціальних мереж, власником якої є Фейсбук. Секретом успіху вважають стиль, простий функціонал та ефективне просування особистого бренду, які змогли притягнути в червні цього року 1 мільярд користувачів. Я думаю, що ти також маєш акаунт у цій мережі, а отже ця добірка цікавих фактів має тобі сподобатися.

 

Користувачі

У перші дні після появи додатку в App Store його завантажило близько 25 000 користувачів. Нині Instagram нараховує 70 мільйонів завантажень у GooglePlay. 50% покоління Z, тобто молоді від 13 до 19 років, користуються Інстаграммом та не уявляють своє життя без нього. 55% людей віком від 19 до 28 років є активними юзерами мережі.

 

 

Щомісяця аудиторія активних профілів становить 1 мільярд, щодня кількість користувачів становить 500 мільйонів, а активних - 200 мільйонів, які витрачають 32 хвилини свого часу на перегляд стрічки.

 

Публікації

Щодня кількість публікацій становиться 95 мільйонів. У 2016 році було зараховано 30 мільярдів фотографій усіх видів. Найпопулярнішим видом є селфі.

 

 

Цей вид фотографій став широко поширеним якраз з появою Інстаграмму та не зменшує обертів, тому в жовтні 2013 року нараховувалось уже близько 35 мільйонів селфі.

 

Найпопулярніші люди

1 місце в топі 15 найпопулярніших акаунтів займає акаунт самого Інстаграму. 6 позицій забрали собі співаки, серед яких Селена Гомес, Аріана Ґранде, Бейонсе, Тейлор Свіфт, Джастін Бібер та Нікі Мінаж. До топу належать 3 футболістів: Неймар, Ліонель Мессі та Криштіано Роналду. 9 місце займає Двейн "Скеля" Джонсон, а 14 - National Geographic. Не варто забувати й про родину Дженнер-Кардаш'ян, які забрали аж 3 позиції топу. Аудиторія Кендалл, Кім та Кайлі нараховує 169 мільйонів, що перевищує кількість населення України в 4 рази.

 

 

Ми не відстаємо від трендів та також маємо Інстаграм. Здивований? Хочеш підписатися, але не маєш особистого профілю? Тоді мерщій завантажуй цей культовий мобільній додаток, реєструйся та шукай @i_nure.

 

Вдалих фотографій.

Гончаренко Олена

Популярні статті

Читати далі