Ви готові відкрити для себе новий рівень можливостей? У цій статті ви дізнаєтесь про деякі цікаві ШІ-інструменти, які зможуть прискорити та підвищити ефективність вашої роботи.
Штучний інтелект вже давно перестав бути чимось фантастичним. Наразі ШІ-технології застосовуються в багатьох сферах, включаючи освіту. Нумо оглянемо асортимент технологічних новинок та знайдемо те, що буде корисним саме для вас!
TalkPal — репетитор на базі GPT для вивчення мов. Ви спілкуєтеся з роботом (за допомогою мікрофону) на вибраних мовах. Асистент аналізує ваші відповіді, після чого можна одразу подивитися фідбек, де і які помилки ви допускаєте. Доступний з будь-якого пристрою, де є мікрофон.
MathGPTPro — платформа для розв'язання математичних задач, що розуміє українську мову і може це робити на основі скриншотів або фотографій. Дуже рятує, коли хочеться швидко вирішити завдання і не витратити на це велику кількість часу.
Elevenlabs — пропонує зручне рішення для перекладу аудіо та відео контенту, зі збереженням голосу диктора й не тільки. Він використовує технологію машинного перекладу для того, щоб створити субтитри або дубляж відео на. Цей додаток був дуже корисним для мене, коли тільки починав вивчати англійську мову.
Youglish — сервіс, який дозволяє працювати над вимовою, щоб розуміти носіїв мови. Для цього на сайті можна вводити фразу до пошуковика та слухати, як її говорять люди, наприклад, з фільмів, у тому числі знамениті, хоча є вибір й інших варіантів носіїв з різних відео та презентацій. Гарно те, що слухати та повторювати живу мову можна багаторазово.
Dall-E 3.0 — оновлена версія Dall-E 2 для генерації зображень, ще одна якісна альтернатива Midjourney, яка може генерувати зображення на основі слів та тексту (промптів). Ця модель генерації зображень стала набагато простіша у використанні, тому що інтегрована у Bing Chat і Bing Image Creator, й головне, доступна для всіх користувачів (безплатна).
Midjourney Prompt Helper — помічник для генерації промптів (текстових запитів до нейромереж), який допоможе вам створити деталізований опис для якісної генерації картинок. Також його можна використовувати з Dall-E. Якщо є гарно описана ідея, то далі залишається вказати необхідні параметри майбутньому шедевру (розміри, ефекти, стиль, кольори й так далі).
DeepL — машинний переклад, використовує нейронні мережі для перекладу тексту з однієї мови на іншу. На своєму досвіді можу сказати, що переклади від DeepL часто є більш точними та природними, ніж переклади за допомогою Google Translate.
Interview warmup — сервіс, який дозволяє попрактикуватися у відповідях на запитання під час співбесіди. Він генерує випадкові питання на основі вибраної спеціальності. Ви можете вибрати галузь, рівень досвіду та інші параметри. Дуже корисний сервіс котрий зможе додати вам впевненості.
Сподіваюся, що ви знайшли для себе цікаві новинки в галузі штучного інтелекту. Ці можливості відкривають перед нами нові горизонти для навчання, розвитку та творчості. Пропоную вам поділитися цією інформацією зі своїми друзями та близькими. Шукаємо, як ще можна використовувати штучний інтелект для власного зростання.
Прокачуйте себе!
Гребенюк Артем