Профком студентів ХНУРЕ привітав всіх з Масляною та щедро пригостив студентів млинцями.

5 березня, на другий день масляного тижня, в університеті радіоелектроніки влаштували міні-гуляння. У внутрішньому дворику  представники студентського профкому розташували столи та безкоштовно роздавали млинці зі згущеним молоком та варенням.

 

 

Млинці приготували у їдальні ХНУРЕ, згущене молоко закупив профком, а варення принесли студенти.

 

 

Безкоштовні млинці в університеті роздають традиційно, раз на рік. В тому році їх приготували 600 штук. Цьогоріч була рекордна цифра: 1000 млинців. Півлітрових банок варення було 10 штук, а згущеного молока ціла коробка. Разом з ласощами організатори наливали студентам по склянці чаю.

 

 

Дійство проходило на великій перерві, з 12.50 до 13.10. За приблизними підрахунками авторів I-NURE, бажаючих спробувати безкоштовні млинці було більше 300 чоловік.

 

 

 

Для довідки. Масляна - дуже давнє свято. У дохристиянську пору святкування Масляної було приурочено до весняного рівнодення, яке у ряду народів, які використовують сонячний календар, є початком нового року. Нинішню назву свято отримало після прийняття християнства на Русі. Адже коріння Масниці йдуть глибоко в язичницькі традиції. Маслянична неділя цьогоріч проходить з 4 по 10 березня включно.

 

Побувала на святі та допомагала роздавати тарілки

 

Анастасія Дмитренко.

 

Популярні статті

Читати далі