Чув колись про U-Report? Думаєш, що думка молоді не важлива та нікого не цікавить? Ти дуже помиляєшся. А довів це Тарас Тополя, який порадив молоді приєднатися до U-Report. Цікаво? Тоді мерщій читай.

 

 

15 травня 2019 року на базі наукового парку «Синергія» в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася зустріч у форматі діалогу студентів з фронтменом гурту «Антитіла» Тарасом Тополею та координаторкою молодіжних комітетів U-Report в Україні Альоною Марченко.

 

Що таке U-Report?

U-Report (@Ureport.Ukraine) – Міжнародний молодіжний проект Дитячого фонду ООН (Юнісеф), інтерактивний інструмент для роботи з молоддю, який дозволяє проводити опитування щодо їхньої думки з важливих питань у Фейсбуці та Телеграмі. U-Report – це 83 459 небайдужих U-репортерів, думка яких важлива. І ти також можеш стати одним з них.

 

Чому варто приєднатися до U-Report?

U-репортером бути не важко, але його внесок дуже важливий. Багато представників молоді мають досить гостру громадянську позицію, проте не всі знають, як її реалізувати. Якщо ти в числі таких людей, або, можливо, ти соромишся бути активним? Тоді U-Report – це твоя знахідка. Ніхто не буде знати, хто ти та де навчаєшся. Все, що про тебе відомо – це вік, стать та місце проживання, а також те, що ти активна людина, якій не байдуже те, що відбувається в її країні та світі.

 

 

Відповідаючи на декілька питань щотижня, ти будеш робити вагомий внесок у вирішенні важливих проблем. Дискримінація, сексуальне виховання молоді, рівень психологічної допомоги в школах, сортування сміття – лише невелика частина проблем, які потрібно вирішувати все зараз. На сайті U-Report у вільному доступі наявні статистичні данні, які використовують урядові установи, громадські, міжнародні та молодіжні організації. А отже, твоя думка важлива, твоя думка може бути почута.

 

До чого тут Тарас Тополя?

Фронтмен гурту «Антитіла» (@untytila_offical ), волонтер, громадський діяч та молодіжний посол ООН в Україні Тарас Тополя закликає молодь уже зараз виражати свою думку з приводу важливих питань за допомогою U-Report, адже він є офіційним представником U-Report Ukraine та з радістю інформує молодь про цю чудову можливість бути почутими.

 

 

Тур зустрічей зі студентами дає змогу справжнім фанатам гурту поспілкуватися зі своїм кумиром, поставити йому питання. У Харківському національному університеті радіоелектроніки Тарас Тополя (@tarastopolia) розповів про своє навчання на юриста, громадянську позицію, дав поради щодо мотивації, сфотографувався зі всіма бажаючими та розіграв призи спільно з U-Report.

 

Приєднуйся до U-Report, адже твоя думка важлива
Олена Гончаренко

Популярні статті

Читати далі