Продовжуємо нашу рубрику «Що подивитися…» Аніме, мультики, драматичний фільм — це все варто вашої уваги.
- «Совиний дім» (The Owl House)
Мультсеріал, який так чимось схожий на знаменитий «Гравіті Фолз», про дівчину, яка потрапляє у паралельний світ. У тому світі живуть демони, відьми, варять зілля, ходять в магічну школу. Луз захоплюється казковим світом і вирішується залишитися там, аби навчитися магії. В цьому їй допоможуть наймогутніша відьма Іда та її чудний малий демон Король. Легкий, проте цікавий мультик, який має все, що необхідне глядачу: магія, дружба, пригоди, битви й кохання.
- «Нелюд» (Ajin)
А ось це аніме трохи нагадує відому класику «Токійський гуль». Існують створіння, дуже схожі на людей, проте вони не можуть померти. Мають неймовірні регенеративні здібності, а також здатні створювати чорних привидів — страшних, з великою силою та безсмертям істот. Головний герой, який до речі не схожий на класичного милого протагоніста, виявився нелюдом і потрапив до рук «доброї» влади, яка намагається з’ясувати секрет цих монстрів. Згодом він погоджується на співпрацю з ними, його завдання боротися проти лідера антилюдського руху нелюдів.
- «Щедрик»
Український драматичний фільм про жахи німецької й радянської окупацій, про їх невдалі, проте жорстокі спроби вбити українство. Події відбуваються в 1938 році в Івано-Франківську. Розповідається про життя трьох родин поляків, українців та євреїв, об’єднаних доброю «магією» пісні «Щедрик». Для підкреслення особливостей культур, у творі звучать святкові пісні, притаманні кожній із цих національностей. В центрі історії дівчата, яких доля зводить разом, а згодом їх роз’єднує каральна радянська машина. Проте через багато років «Щедрик» об’єднує знову…
- «5 сантиметрів за секунду» (5 Centimeters Per Second)
Анімаційний японський фільм, творцем якого є відомий Макото Шінкай (режисер аніме «Твоє ім’я» та «Дитя погоди»), складається з трьох частин, які об'єднує між собою одна сюжетна лінія та тема міцного кохання. Це як театральна вистава з трьох актів, де кожен зосереджений на хлопчику Такакі Тоно (майбутній програміст). Чи можливий щасливий фінал цієї історії? І чи потрібен він?
- «Білий лотос» (The White Lotus)
Серіал, де немає екшену чи драми. Це соціальна сатира, яка показує нам конфлікти між різними людьми. На райський острів припливає група заможних туристів, не пов’язаних між собою. Тут і одинока стара жінка, і молода сім’я, і вже досвідчена родина. Кожен зі своїми проблемами й переживаннями. З іншого боку, є персонал готелю задача якого зробити так, щоб гості почували себе прекрасно. От і виникають суперечності між різними дійовими персонажами.
Отже, кожен зможе обрати те, що йому до вподоби з цього списку. Можливо, захочете переглянути все.
Приємного перегляду!
Максим Мороз