Дизайн допомагає нам краще розуміти світ. Звісно він завжди підвладний моді. Деякі тренди знаходять своїх прихильників, інші ж залишаються на експериментальному рівні. Тож пропоную розглянути майбутні тенденції у світі дизайну, які нас очікують. 

 

 

3D ГЛИБИНА ТА РЕАЛІЗМ

У 2020 році ми побачимо приголомшливі 3D композиції. Дизайнери будуть комбінувати 3D об’єкти з реальністю, наприклад, з фото та 2D об’єктами.

 

 

 

МОНОХРОМНІСТЬ

Гармонійне поєднання відтінків одного кольору. Монохромність робить дизайн виразним. Цей кольоровий ефект буде застосовуватися для фотографій або окремих частин графічної композиції.

 

 

 

МЕТАЛЕВЕ ПОЄДНАННЯ

Металеві матеріали в графічному дизайні є надзвичайно модними для фірмового стилю та дизайну продукції. Метал у поєднанні з рельєфним гравіюванням буде посилювати ефект новизни.

 

 

ТИПОГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН

Зараз багато часу дизайнери витрачають, створюючи інноваційні сучасні композиції. Тож очікується, що і ця тенденція буде процвітати у 2020 році. Ми побачимо художню типографію розбиту на декілька частин: густі та важкі шрифти, напівпрозорість літер та різноманітні форми.

 

МАСКУВАННЯ

Маскування зображення та тексту буде виглядати досить сучасно. Оскільки велика частина зображень залишається позаду нерозкритою, це допомагає досягти загадкового та мінімалістичного вигляду.

 

 

ЛІНІЇ

Лінії- один із бажаних елементів декору в тенденціях графічного дизайну 2020 року. Вони чудово передають концепцію та ідею. Лінії виглядають чисто, витончено і ненав'язливо. 

 

 

 

КОЛАЖІ З МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ

Ця весела тенденція буде поєднувати фотографії з реального життя із каракулями та простими ілюстраціями. Розмальовуючи елемент фотографії, дизайнери мають більше можливостей для творчості. Тому цей інноваційний тренд обов’язково буде використовуватися у 2020 році.

 

 

 

ПРОСТІ ІЛЮСТРАЦІЇ

Прості ілюстрації стануть найкращим вибором у тенденціях графічного дизайну. Відсутність деталізації дозволяє дизайнерам зосередитися не на самому мистецтві, а на повідомленні, яке воно несе у собі. Ілюстрації часто виглядатимуть схематичними, надто простими та дитячими.

 


ІЗОМЕТРИЧНІ ІЛЮСТРАЦІЇ

У 2020 році ізометричний графічний дизайн перетвориться на повністю анімований та надзвичайно захопливий візуальний рух елементів зображення.

 


ЗЕМЛЯНІ КОЛЬОРИ 

Здається що у 2020 році ми переживемо вибух минулого. Графічні дизайнери будуть створювати композиції у стилі 50-х років. Використовувати земляні кольори та намальовані чорнилом ілюстрації.

 

 

ГЕОМЕТРИЧНІ КОНСТРУКЦІЇ

Геометричні фігури залишаються провідною тенденцією. Вони виглядають просто, але для того, щоб відтворити композицію, яка буде мати безперечний вигляд насправді потрібно багато часу.

 

РІДИНИ
Рідкі форми передають спритність та постійний рух. У 2020 році вони будуть поєднуватися з іншими ефектами, такими як, напівпрозорість, кольоровість та анімація.

Сьогодні очікування користувачів сайтів вищі ніж будь-коли. Обсяг інформації настільки великий, що важко утримати увагу аудиторії. Тому більшість нових тенденцій 2020 року буде сприяти зацікавленню людини, взаємодією з нею.

Голуб Олена

 

 

 

Популярні статті

Читати далі