День Героїв Небесної сотні – пам’ятний день, який відзначається 20 лютого на згадку про подвиг учасників Революції гідності. У Харківському національному університеті  радіоелектроніки вшанували пам'ять українських героїв.  У покладанні квітів до пам'ятної дошки студенту ХНУРЕ Євгену Котляру взяла участь голова  Обласної держаної адміністрації Юлія Світлична.

 

 

«Саме Герої Небесної сотні стали тією рушійною силою, яка повернула Україну у європейську сім’ю, до дружніх європейських народів і ми повинні пам’ятати ці імена. Три Героя – наші земляки, з Харківщини: Юрій Порощук, Євген Котляр та Влад Зубенко. Цими іменами названі вулиці в Харкові та ними ходять харків’яни» - зазначила Юлія Світлична у своїй промові.  

 

 

В свою чергу ректор університету радіоелектроніки Валерій Семенець відзначив, що Євген Котляр був людиною з великої літери, яка не залишалась байдужою до несправедливості та до самого кінця була вірною своїм принципам. 

 

 

Євген Котляр був активним учасником Революції Гідності, брав участь у харківському Євромайдані ще починаючи з осені 2013 року.  У лютому 2014 Євген знаходився на Майдані та 20 лютого загинув від кулі снайпера. Представники громадськості, органів державної влади, студенти та викладачі ХНУРЕ побували в музеї університету, де заходиться експозиція, яка присвячена життєвому шляху героя.

Наразі у Харкові вшановують  пам’ять хлопців покладаючи квіти до меморіальних дощок тих, хто віддав своє життя за честь і гідність кожного українця.  Герої не вмирають.

Анастасія Дмиренко

 

Популярні статті

Читати далі