Хочеш покращити своє життя? Тоді тримай декілька корисних звичок, які допоможуть тобі стати щасливішим ніж раніше.

 

Ранок надихає

Майже кожен студент, перед тим як побачити яскраві сни, до пізньої ночі сидить в інтернеті у різних соціальних мережах, переглядає смішні меми, дивиться кумедні відео. Таким чином втрачає дорогоцінні хвилини свого сну.

 

 

 

Тому такі корисні звички, як лягати раніше і відкладати телефон за 30 хвилин до сну, допоможуть студенту не тільки встигати на першу пару, а й встигнути поснідати перед насиченим днем.

 

Обійми піднімають настрій

Поділіться своїм теплом і позитивною енергією. Обійми не тільки піднімуть настрій тобі  й іншому, а й зігріють у прохолодний день.

 

 

Також вчені довели, що обійми різко знижують кількість гормону стресу.  Не соромтеся! Обіймайте частіше своїх друзів, знайомих та рідних!

 

Мрія про пунктуальність

Для того щоб вчасно приходити на навчання чи роботу потрібно спробувати виходити на 15 хвилин раніше ніж запланували. Маючи таку корисну звичку, ви стовідсотково не запізнитеся, а ще й встигнете поспілкуватися з колегами чи друзями.

 

Одна еко-сумка замінить безліч пакетів в неділю

Запланувавши похід в магазин  візьміть з собою пакет чи еко-сумку, в якій поміститься все, що ви придбаєте.

 

 

Таким чином ви не будете витрачати зайві кошти на поліетиленові пакети й зменшите рівень сміття на всій планеті.

 

Спробуй щось нове 

 На кожну неділю заплануйте собі 2-3 маленьких експерименти, наприклад спробуйте страву іншої кухні , або заплануйте собі похід на цікаву виставку чи у музей. Також гарним варіантом буде завести собі хобі, або ж можна подивитися фільм у новому жанрі. Займіться будь-чим новим, що вас по справжньому цікавить.

 

 

Повторюйте ці прості звички кожен день і вони точно ввійдуть у ваше життя. Всі корисні звички в майбутньому приведуть вас до успіху. Пам’ятайте про це та не забувайте ділитися з іншими своїм досвідом!

 

Голуб Олена

 

 

 

Популярні статті

Читати далі